Hol, mi olcsó jelenleg?

1-25 (25 hozzászólás)

Elküldve: 2011.03.17. 18:37 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464
Témaindító hozzászólás:

Itt meg lehet osztani, melyik webshopban, boltban milyen akciók vannak. Így kímélheti mindenki a pénztárcáját!

Elküldve: 2012.08.21. 23:38 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@Rober-to: Na ja az én szemüvegem se egy csúcs-CRIVIT vagy mi a fene a neve,az enyém is karcos-pedig direkt szemüvegtörlő kendővel pucolom meg mindíg,ez van olcsó húsnak híg a leve!

Elküldve: 2012.08.21. 23:34 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@Rober-to: http://kerekpar.info/hely/kerekparos-motoros-szakuzlet-Fj Ez tuti olcsó,én vetettem be ide,de sajnos "gagyi"a termékek nagy része,tákolásra jók!

Elküldve: 2011.04.30. 13:37 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

@Rober-to: pezsgőtabit most én is tolok. Intersparosat meg Müllereset. 170-200 forintot megér, ha tényleg van valami haszna.

Elküldve: 2011.04.30. 07:16 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Az ilyen olcsó szemüvegekkel az a baj, hogy nem sokat érnek. Merida cserélhető lencsés szemüveget vettem 2009 telén. Vigyázok rá, vízzel, papírzsepivel tisztítom, ennek ellenére olyan karcok vannak rajta, hogy csak na. A legnagyobb sérülést maga a pálca gumi vége okozza, ahogy becsukódik és nyomja a lencsét. Kezdettől fogva párásodik is mint állat.

Shimano fotokromatikusra gyűjtök most.

Amúgy ha már Müller. Rossmann-ban van 2-300 Ft-ért pezsgőtabletta (20db). Van ugye a Plusz féle, de az jóval drágább. Ez a Rossmannos nagyon bevált. Rengeteg ízesítésben van (mindegyikben más tápanyag van) Pl. Mg, A-C-Se (barack), Classic (???), Fe, Ca, C-vitamin most hírtelen. Ízesítésben: citrom, narancs, mangó (legtutibb), barack, classic (???), erdei gyümölcs talán még, málnás

Kulacsba mindig ilyet rakok. +-ost is ittam, görcsölt tőle a hasam.

RM-esektől még eddig sosem volt gondom. Bevált nagyon. http://www.rossmann.hu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=52&Itemid=46

Elküldve: 2011.04.30. 03:12 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

Ma vettem a Müllerben (drogéria) egy 400g-os Isostart, adtak mellé 1 Isostaros kulacsot is. Az egész valami 1800 forintba került. Egyenként többet kérnek értük általában, úgy nézegettem neten; kb 2000-2400 forint maga a por, egy ilyen kulacs is megvan egy-két ezredes simán. Szóval néha célszerű szétnézni a nem szakmai jellegű boltokban is, hátha akad egy jó fogás... Ja meg a Hervisben 3500-ért cserélhető lencsés sportos napszemüveget. Valami ilyesmit: http://intersett.hu/zoom.php?id=15574

Elküldve: 2011.04.28. 07:37 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@Krupcheck: Ne bassz! Nem lehet, hogy csak hülyéskedve mondta? Azért szerintem jól ment nekik és tényleg nagyon keresettek a cuccaik.

Ha tényleg így lesz, akkor nagyon sajnálni fogom, legfőképpen a Fox és Lizard Skins miatt.

Bízok benne, h. túlélik.

Elküldve: 2011.04.27. 23:19 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@Rober-to: OFF: boltos ismerőstől származik az infó, aki rendszeres kontaktban van velük. Kellettek volna Hayes cuccok, de semmi nem beszerezhető náluk, csak ami még raktáron maradt. BTW tényleg kár lenne ha bezárna.

Elküldve: 2011.04.27. 23:14 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@Krupcheck: Az X-Faktor hogy menne már tönkre??? Termékeik közül kapásból 3 olyan van, ami a leghíresebb márkák közt van. Fox, Kona, Lizard Skins.

Aztán ott van a Commencal, Hayes. Na meg a híres, de időközben csődbe ment Race face.

És Marinokat is kezdegetnek forgalmazni.

Fox és Kona nagyon felkapott és gondolom veszik is rendesen. Kona-t mindenképpen.

Remélem nem szünik meg az X-Faktor, mert egy nagyon jó nagyker és üzletlánc, ráadásul sok olyan termék van ami olcsóbb, mint máshol, mert bontott, de attól még garanciás, "új".

Amúgy amiért benéztem a topicba: Intersport-ban Northwave Heart mez 13000 Ft. Sajnos csak XXl-ig van, ami kb. M-esnek felel meg, mert a karomra és a vállamra sem tudtam felvenni már. Valószínűleg a 3xl-es is kicsi.

4xl kéne legalább, de sehol sem kapni. :(

Elküldve: 2011.03.25. 16:49 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@Takács Balázs: Az X-Factor nagy valószínűséggel tönkre fog menni sajnos. Inkább végkiárúsítás ez szerinte mint akció.

Elküldve: 2011.03.25. 16:41 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

továbbítom az Xfactor levelét, hátha valakit érint....

"Kedves Regisztráltunk!

A nagy sikerre való tekintettel újabb nyílt nap a csepeli raktárunkban! Gyere ki hozzánk, nézz szét kínálatunkban, mert ezen a héten szombaton minden váz, villa* és fűzött kerék féláron kapható! (*kivétel a Fox termékek)

A félár az eredeti fogyasztói árból számolandó! Jelenlegi készletünket megtaláljátok webshopunkon is! Akciónk a készletről elérhető termékekre érvényes, kizárólag 2011. március 26-án, a készlet erejéig!

Akciónkkal egyidőben, kereskedésünk emeletén Protest sportruházati vásár lesz! Téli kifutó valamint nyári modellek hihetetlen kedvezményekkel!

Várunk Téged is szombaton (2011.03.26.), reggel 9 órától délután 5-ig!

Üdvözlettel: X-FACTOR SPORTÁRU NAGYKERESKEDÉS raktár: 1211 Budapest, Központi út 49-53. nyitva tartás: H-P 8:00-18:00, SZO 10:00-18:00 tel: +36 1 425 33 18 / fax: +36 1 278 05 02 web: www.xfactornet.hu / webshop: webshop.xfactornet.hu email: termék információ / rendeléssel kapcsolatban / észrevétel, panasz"

Elküldve: 2011.03.25. 12:53 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Általános Csepel akció van, sajnos vázszett nincs külön (báris árlistán nem szerepel), ellenben a többi fixi alkatrészt most gyártották le, és elég olcsón beszerzehető. Fixi hajtókar csupaszon 5990 Ft, színes csavarok ~1500 Ft, tányér kb. 2000 (acél), 4000 (alu).

Ráadásul mindenféle színben vannak. Csepel Royal a honlapon lévő árak nem teljesen fedik a valóságot.

Elküldve: 2011.03.20. 21:26 puskasp 

  • puskasp avatar
  • sima XC-s
  • Pilisi Mountain Bike és Szimpatizánsok csapat
  • Pilisi Mountain Bike és Szimpatizánsok csapat
  • hozzászólások: 27

Bici shop Kecskemét, nagykőrösi ut 17. Tudom ajánlani mindenkinek, jó fej eladók, értenek ahhoz amit csinálnak, nem néznek hülyének és gyakorlatilag mindent megszereznek, amit kérsz. Az árak tekintetében ha pl. egy alkatrész a piacon 2300 és 4000 Ft között mozog, ők biztos 2300-ért fogják adni. Ja, elfogadják az üdülési csekket 100%-os névértéken :)

Nem rokonaim, érdekem sem fűződik hozzá, hogy ingyenreklámot csináljak nekik, de én részemről rendkívül érzékeny vagyok a kulturált, tisztelettudó eladókra és ők olyanok.

Elküldve: 2011.03.20. 21:03 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@szimat: Régi MBAH-ban volt sokszor egy mondás: "Ebül szerzett jószág ebül vész el!"

Egy igazi bicós nem vesz lopott dolgot!

Elküldve: 2011.03.20. 20:54 szimat 

  • szimat avatar
  • sima XC-s
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 51

@Csaba0099: egy srác mondta nekem, hogy pl úgy árultak teleszkópokat, hogy a váz eleje le volt vágva, meg tárcsafékek is úgy voltak, hogy el volt vágva a fékvezeték..szóval ilyen nagyon össze csapottan volt szétszedve minden, de volt ami szépen, szakszerűen volt lebontva...nem tudom járőröznek-e ott, de egy használt cikk piacon szerintem nem foglalkoznak ilyenekkel, hogy lopott-e vagy sem...

Elküldve: 2011.03.20. 20:33 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

@szimat: ez azért érdekes, mert eléggé merész az ilyen árus, hiszen a piacokon a zsaruk -néha- járőröznek... Mondjuk kérdéses, hogy mennyire érdekli őket, ha nagy valószínűséggel, lopott szajrét árul ott valaki. Aztán, bizonyítsa be a sértett, hogy az volt az övé... Szerintetek, hogy van ez?

Elküldve: 2011.03.20. 20:15 szimat 

  • szimat avatar
  • sima XC-s
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 51

Ma hallottam, hogy tavaly nyáron a devecseri piacon rengeteg komoly bringás cucc volt, nagyon olcsón. gondolom lopott biciklikről van szó, szétbontva...lehet idén is lesznek jó cuccok, vagy akinek elloptak valamilyét lehet érdemes elnézni arra fele, ha jobb idők lesznek.

Elküldve: 2011.03.19. 21:29 Csaba0099 

  • Csaba0099 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • BÉKÉS MEGYEI KERÉKPÁROSOK CLUBJA csapat
  • hozzászólások: 49

Békéscsabai piac, hátul az ócskás felől bemenni. Van ott egy fazon, használt bringákat árul, jó árban.

Elküldve: 2011.03.17. 20:23 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

megnéztem ezeket az Elastic mezeket és tényleg jónak tűnnek, nekem ez tetszik igazán:http://elastic.hu/index.php?page=reszl&i=26&a=1&t=1 és az előbb valami ilyesmit olvastam, hogy a tényleges ruha méretnél 1 számmal kisebbet kell venni!! ez tényleg így van ezeknél az Elastic mezeknél is

Elküldve: 2011.03.17. 19:27 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

@veszigeri: Lidl-ben megnézheted őket. Szerintem jó mezek ezek. De majd letesztelem őket rendesen.

Amúgy meg www.elastic.hu. Kb. 16 éves mezem van tőlük és semmi baja sincs. Tudomásom szerint egyetlen magyar mezgyártó.

Elküldve: 2011.03.17. 19:26 szimat 

  • szimat avatar
  • sima XC-s
  • Győri Riderek csapat
  • Győri Riderek csapat
  • hozzászólások: 51

@Rober-to: holnap lehet benézek az itteni Lidl-be, engem az a nyeregtáska is érdekel, kinézetre nem rossz, beltartalomról nem szólók semmit( tavaly vettem egy másik táskával, hát no komment:)) a mezeket is megnézem:)

ha valakinek olcsón kell hajtókar, vagy valami, akkor érdemes a petrobike.hu címen körbenézni( vannak elég jó shimano akcióik)

Elküldve: 2011.03.17. 19:04 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

én minőségibb mezt szeretnék S-es mérete, tudtok valami olyan webshopot mondani, ahol vannak jó mezek 8e körül. Már sok helyen néztem de igazán jót nem találtam, ha tudtok valami tényleg jó helyet Ebiken kívül akkor az írjátok meg!!! kössz

Elküldve: 2011.03.17. 18:48 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Intersport: NAKAMURA kerós trikó+nadrág 4990, női 3/4-es naci+trikó 5990.

Ami a legjobb akciójuk, és lecsapnék rá ha kicsit is szükségem lenne rájuk:Cytec SPD túracipő 14990+taposó/1 oldalt spd pedál 11900--> együtt 17990. Northwave sport spd cipő 23990, a fenti pedállal együtt IS 23990!

Elküldve: 2011.03.17. 18:45 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Amúgy Nagykátán és Vecsésen néztük a ruhákat. Érdemes sietni, mert pl. Nagykátán az utolsó kabátot hoztuk el, Vecsésen szintén.

És figyeljétek a méreteket, mert mi kifogtunk egy olyat, hogy XL volt a zacskón, belül meg L-es kabát. Szombaton visszük vissza lehet, hogy a Nagykátaiba, úgyhogy akinek kell, mehet érte.

Amúgy ha valaki XXL-est hord, XL-es elég lesz neki (magamból kiindulva). M-es helyett meg S-est lehet venni.

De azért próbáljátok fel!

Elküldve: 2011.03.17. 18:42 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Rögtön kezdem is a Lidl akciójával. (Lidl-ös ismerősöm nincsen, nem is fizetnek azért, hogy ezt leírom.)

Budapest környéki boltokban vannak kerékpáros ruhák. 2 pár zokni 1000 Ft. Jónak néztek ki, de nem vettem. Mez 2600 Ft (fehér-piros, piros-fehér, kék-fekete, fekete-lila) http://foto.testbike.hu/index.php?p=foto&gid=2837&id=157 Nadrág 2300 Ft (fekete, lila) Kerékpáros esőkabát 4000 Ft (fekete, kék) http://foto.testbike.hu/index.php?p=foto&gid=2837&id=158

Nem szoktam odalenni az ilyen élelmiszerboltban kapható cuccokért, de már Németországban is tapasztaltam, hogy jó minőségű cuccokat árulnak.

Cuccok, mint minden sajnos, kínából jön. Viszont a kínai büdös szagtól mentesek. rá van írva, hogy Németországnak készült és a Német minőségi előírásoknak megfelelnek.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!