Jótállás és garancia

1-2 (2 hozzászólás)

Elküldve: 2012.02.15. 16:24 csabavezér 

  • csabavezér avatar
  • sima XC-s
  • Varacskosdisznók csapat
  • Varacskosdisznók csapat
  • hozzászólások: 10
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok! A következő a gondom: 2011.12.22.én elrepedt a Capriolo Lizard típusú bringám (fél évvel a vásárlás után) váza a nyeregcsőnél, a hegesztés felett. Másnap bevittem abba a boltba ahol vásároltam. Jól tudtam, -mivel ünnepi időszak van- idén már ebből semmi nem lesz, hogy kicserélik. Ma 20012.02.15-e van. Két hetente telefonálok a boltba, hogy mi újság, de szinte a semmiről beszélgetünk. Várják a vázat aminek már meg kellet volna érkeznie, még ha gyalog hozzák akkor is (ha jól tudom Székesfehérváron van a gyár). Kérdem én, mennyi ideig vagyok köteles várni jótállási idő alatt? Vagy esetleg forduljak a fogyasztóvédelemhez.... A válaszokat előre is köszönöm!

Csaba

Elküldve: 2012.02.15. 16:53 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

Először én a gyárat, vagy a márkaképviseletet hívnám fel. A boltnak ugyanis nem érdeke, hogy te nagyon megszeresd a Capriolo supportját, vagy nevét, viszont a gyártónak magának már igen, ők szeretnek kedvesen bánni mindenkivel aki megvette a terméküket.Nekik mondd el hogy bevitted adott boltba, de azóta semmi hír, mit tudnak erről. Én csináltam hasonlót konyhai kisgéppel, ahol a márkaszervízből kiküldtek hogy nem javítható, elküldtem a cég hazai központjába egy levelet, hogy szerintem meg de, és aranyosan visszaírtak hogy valóban, a márkaszervízben hibáztak, azért őket leb@szták, küldjem el nekik a gépet postán, megcsinálják, visszaküldik, postát ők állják.

Egyébként ha a garancia nem teljeskörű, akkor időbe telhet míg megvizsgálják a vázat, de gondolom fél éves bicikliről lévén szó, még az 1 év teljeskörű volt amikor visszavitted.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!