Juicy 3 féktest felújítás

1-2 (2 hozzászólás)

Elküldve: 2018.09.20. 08:09 ricsike16 

  • ricsike16 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 5
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok! Vettem felújító készletet juicy 3hoz, és most az a problémám, hogy ugye teljeseb le kellett engedni az olajat. Tegnap próbáltam feltolteni és ahogy nyomom a felső fecskendot nem megy végig az olaj a féken, nem nyomja az alsot. Mi lehet a probléma? Az összes tomitest cseréltem plisz dugattyut. Előre is köszi.

Elküldve: 2018.12.29. 10:15 GeoMan 

  • GeoMan avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 55

Két lehetőség van, vagy valahol eldugult, vagy valahol véletlenül elzártad valahogy az áramlást(például egy túlhúzott/begyűrt tömítéssel, stb) . Szedd szét újra és kezdd el külön-külön megnézegetni, modulonként, hogy átenged-e. Azaz külön féktest, külön vezeték, külön fékkar. Ha mindegyik átereszt külön-külön, akkor valószínűleg rposszul lett összerakva és a második eset él, ha meg bármelyiknél megtalálod a dugulást, akkor az adja a nyílvánvalót, éa akkor már annál az egységnél kell keresni a hibát.

Üdv: GY

ui: Lehet, számodra nyílvánvaló, de ha mégsem: amikor feltöltöd, ellenárammal kell dolgozni, azaz lentről-felfelé, a féktesttől a kar felé, mert a levegőt az tolja ki maga előtt, illetve akkor mindennek nyitva kell lenni, tehát a fékkaron se legyen lezárva a olajtartály, mert ha zárt a rendszer, akkor a rendszerben lévő levegőt nyomod csak össze az olajjal, aminek a csökkenő térfogat miatt megnő a nyomása, és egy idő után az is okozhatja, hogy már nem bírod tovább tölteni.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!