Kellys Blog forgáspont probléma

Linkelt termék: Kellys Blog
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2013.04.21. 15:28 mgTerminator 

  • mgTerminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Sziasztok! 2 hónapja van egy ilyen bringám és a hajtásnál lévő illesztés először csak halkan nyöszörgött, de mostanra már hangos monoton kattogássá vált. Meg álló helyzetben a fékeket ha behúzom és az egyik lábammal terhelem a pedált akkor a hajtásnál a váz kihajlik egy kicsit balra, és a hátsó kerék (meg úgy az egész mindenség, tehát a váz) egy kicsit kifordul jobbra. Valahogy így kellene elképzelni, természetesen nem ennyire drasztikus a helyzet: | \

Mivel ez az első össztelós bringám így sajnos nincs tapasztalatom, ezért nem tudom hogy ez természetes dolog e egy ilyen drága bringánál.

Elküldve: 2013.04.21. 18:42 terminator 

  • terminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 285

E jelenség alapján tuti,hogy a kis csapágyak nyiszognak neked a forgáspontoknál. 600km után nem kéne ilyen legyen. Lehet,hogy nincs jól meghúzva.De ha így használod szétmennek a forgáspontok.

Szerezz egy nyomatékkulcsot,járj utána(jobb gépeknél oda van írva),hogy hány Nm-rel kell odahúzni és húzd meg mind. Ha pedig garanciás csinálják meg ingyen.

Elküldve: 2013.04.21. 15:48 mgTerminator 

  • mgTerminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 2

@terminator: Dehát 2 hónapos a bringa, még csak városban voltam vele, van benne kb 600km :/ nekem úgy tűnik hogy csak az alsónál van valami probléma, ha oda öntök egy kis olajat akkor elcsendesedik 2 nap erejéig... Másnak mi a tapasztalata össztelós bringákkal?

Elküldve: 2013.04.21. 15:40 terminator 

  • terminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 285

ezért nem veszek én össztelósat:)

előofordul össztelósoknál. Ha már nyeklik-nyaklik a váz akkor egy komplett csapágycsere a forgáspontoknál jól jönne.....ami nem 2Ft lesz

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!