Kellys Phanatic 2012- mennyire ajánljátok?

Linkelt termék: Kellys Phanatic
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2012.05.22. 11:54 Turul Harcos 

  • Turul Harcos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 4
Témaindító kérdés:

Üdv!Túrázásra illetve városi bringázásra néztem ki ezt a kerékpárt.Ez lenne az első komolyabb gépem,de mindenképp jó hosszú távra ruháznék be,ezért néztem ki ezt,mert úgy tűnik minőségi felszerelések vannak rajta.Mondjuk úgy tűnik a KLS Helix 3 tárcsafék a gyenge pontja.Tudnátok véleményezni vagy esetleg,ha tudtok hasonló árban jobbat azért is hálás lennék.Amúgy 184 magas és 81 kiló vagyok.Köszönöm előre is a segítséget!

Elküldve: 2012.05.27. 12:04 Turul Harcos 

  • Turul Harcos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 4

Köszi a segítséget,de lemondtam a Phanaticról.Így végül egy 2011-es Kellys Cliff lett,kedden megyek érte.171-ért a legjobb felszereltségü volt az összes márka közül ebben a kategóriában és ennek a színe is tetszett.Bergusonban vettem,mert itt volt a legolcsóbb és adnak hozzá pár ezer forint értékű kiegészítőt is.

Elküldve: 2012.05.26. 21:53 Hamilton 

  • Hamilton avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 7

Én innen hozattam, ingyen elhozták, és nem volt kötelező megvenni, csak ha tetsztett. http://www.tuttibringa.hu/termekek/KEREKPAROK-2012/Cross-trekking/[784]Kellys-Phanatic

Elküldve: 2012.05.26. 07:47 Turul Harcos 

  • Turul Harcos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 4

@Hamilton: Üdv!Na közben jól kifogtam,mert tegnap jártam a Bergusonban és kiderült,hogy már nincs 2012-es phanatic,sőt szinte alig volt más tipusból is.Ott voltam kb 15 percet addig elvittek vagy 5 kerékpárt és még válság van,nincs pénzük az emberkéknek,na ne!Viszik mint a cukrot.Nem csak itt nincs,hanem másik boltban sem,úgyhogy nagyon úgy néz ki,hogy az őszi leárazásokról is le kell mondani,mert év végére csak 2013-as bringa lesz.Na mindegy így szerintem vagy egy Kellys Cliff 2011-et vagy egy 2011-es Equisite DSC-t veszek,mert már csak ezekből van 1-1 darab 19"-os.

Elküldve: 2012.05.24. 09:42 Hamilton 

  • Hamilton avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 7

@Turul Harcos: Az axisomon shimano tárcsa van, (SHIMANO (11) M445 Hydraulic Disc, 160 mm), azonnal megállítja 70 kg-omat bármilyen helyzetben. Gondolom, nem cserélték rosszabbra egy 250 ezres bicón. Az egész weben nem találtam róla egy tesztet.

Elküldve: 2012.05.23. 20:37 Turul Harcos 

  • Turul Harcos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 4

@Hamilton: Köszi a választ.Csak azt a KLS Helix 3 tárcsaféket nem ismerem.Nem tudod ez milyen minőségü,megállít rendesen,ha kell?

Elküldve: 2012.05.23. 19:43 Hamilton 

  • Hamilton avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 7

Nekem axis van, de ez minőségibb (és drágább) darab. Deore váltóval, olajos tárcsafékkel, azzal a teleszkóppal nagyon király lehet. És nincs 13 kg! Én megvenném, nem sajnálnám rá a pénzt, mert csak egyszer kell megvenni....

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!