Kenda K-Rad 2.1 elég dirt/street-re?

Linkelt termék: Kenda KRad
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2013.05.05. 00:31 Vendeatha 

  • Vendeatha avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 13
Témaindító kérdés:

Most Tioga DH Factory 2.3-as van elől hátul, csak egy gond van velük, hogy eléggé öregek már. Találtam használtan nagyon jó ajánlatot, meg is venném, 2db Kenda K905 K-rad 2.125 méretű. Képek alapján semmi kopás, csak félek, hogy kicsi lenne a 2.1-es gumi előlre és hátulra. Szerintetek vegyem meg? Megfelelő lesz Dirtre és Streetre ez a Kenda K-rad?

Elküldve: 2013.05.05. 11:07 Vendeatha 

  • Vendeatha avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 13

@Ns-Biker87: Hát csodát nem várok, de szerintem megváltás lesz a DH gumi után streeten és dirten használni, nem?

Elküldve: 2013.05.05. 11:04 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440

@Vendeatha: a tioga factory dh nem erre van kitalálva hogy oldal terhelést is elbírjon-mint azt a neve is említi: DH!! 1.95 vagy 2.1 bőséggel elég streetre...... nem annyira keskeny a K-rad,de csodát ne várj tőle,mert nem egy jó minőségű gumi....

Elküldve: 2013.05.05. 10:59 Vendeatha 

  • Vendeatha avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 13

@Prox47: Hát igazából nem nagyon streetezek, csak próbálgatom manualt, barspint és 180at.. de eléggé sz*r az a Tioga.. Hátul lefordult a felniről a gumi 180 gyakorlásánál.. és nemtudom, hogy ez a guminak a hibája, de manualnál sokszor oldalra dőlök el. Amúgy FJ trükköket nem nagyon tolok.. dirtezek, meg próbálok streetezni. Szerintem megveszem ezeket a gumikat. szerintem nem lesz nagy hátrány a 2.1es.. szerintem nem annyira keskeny az

Elküldve: 2013.05.05. 10:44 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

@Vendeatha: szinte új állapotúnak nézem ezeket a k-radokat, max 2-3 hónapot voltak használva, hasonlóan néz ki az enyémis, de tartósságát sajnos nem tudom, én ügyesen lecseréltem mert a footjam trükköknél nekem kényelmetlen volt a kis gumi, főleg merev villánál ahol még több hely van a gumi és a villa között (nem úgy mint telónál)szerintem nem lesz gondod a 2,1es gumival se, de azt is minimum 3 barra fújd fel, én mondjuk 75kg vagyok és 4-5 bar között fújom a gumikat

egyébként azt nem értem hogy tioga factory dh-val hogy tudtál streetezni eddig, dirtre lazább talajnál még jó, de streeten nehezen tudom elképzelni hogy maradt stabil a bringád vele

Elküldve: 2013.05.05. 00:38 Vendeatha 

  • Vendeatha avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 13

Mostani Tioga-k úgy 2.5 - 3 bar között vannak felfújva, most sem tudom felütni. Szóval azt mondod hogy nemlenne hátrány ez a 2.1es gumi? egyébként ittvan egy kép a cuccról: http://kephost.hu/image-FA72_51858DCA.jpg

Elküldve: 2013.05.05. 00:34 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

footjam trükköknél streeten nem a legjobb a 2,1es gumi, de ha nem csinálsz sok fj trükköt akkor tökéeltes, megfelelő guminyomásnál egyébként nem lehet gondod ezzel a mérettel sem, az illbikeos jeremy menduni is 2,1es kenda gumikkal megy, igaz ő a kenda flame típust használja, jól fújd fel amíg a gumi engedi ( rá van írva meddig lehet) aztán nem fogod felütni a felnit se

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!