Kenda K1047 Small Block Eight külső gumit hol lehet beszerezni?

1-8 (8 válasz)

Elküldve: 2013.06.14. 09:28 Teasuti 

  • Teasuti avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 12
Témaindító kérdés:

Hol lehet beszerezni? 1.95 széles kellene.

Elküldve: 2013.06.16. 12:13 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

21mm-es felnire nem szívesen raknék 2,1-es gumit. Ha jól tudom akkor a 25mm-esre is maximum csak 2,24-est lehet rakni. A Meridámon ilyen gumik vannak http://www.amazon.com/Kenda-Komfort-Bicycle-Blackwall-1-95-Inch/dp/B002DX1D6W/ref=pd_sxp_grid_pt_0_1/181-5585429-7436223 . Évekkel ezelőtt vettem az ebike-ról, valami 1000-1200 forintért és alig kopott meg, ilyen állapotban van: http://kepfeltoltes.hu/130616/IMGP3254_www.kepfeltoltes.hu_.jpg . Kellett egy olcsó gumi, ennél nem volt kép és csak annyi volt odaírva hogy félterep. Amikor megjött nagy csalódás volt, de hamar megváltozott a véleményem:D Döngölt földutakra tökéletes, és sáros sem lesz, nem kell leszállni minden egyes sáros szakasznál, 4,6 bárig fel is lehet fújni.

Elküldve: 2013.06.16. 10:13 Teasuti 

  • Teasuti avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 12

@Teasuti: Bár attól függ mennyiért adja a kereskedő... Ha 10-ért hozza darabját, akkor egy-két ezer felárral már elgondolkodtató az ebay is, és akkor legalább azt kapom, amit szeretnék.

Vagy nézelődök még 11k/db áron alternatívát. -.- Amúgy ezek a Testbike-os árak ezek így hogy, vagy miből?? >:( 6500-ért best buy lenne, de 10-12 között már csak átlagos. :P

Elküldve: 2013.06.16. 10:10 Teasuti 

  • Teasuti avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 12

@mirage: Tegnap néztem én is a katalógusukat, ha nem tudnak hozni 1.95-öst, akkor méla undorral, de megelégszek a 120-as 520 grammos 2.10-essel is. :/ Kicsit tartok tőle mondjuk, mert csak 21 széles felnim van.

Köszi szépen!

Elküldve: 2013.06.15. 21:40 mirage 

  • mirage avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 164

@mirage: ja es 120tpi-s:D

Elküldve: 2013.06.15. 21:40 mirage 

  • mirage avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 164

Cikkszám 42970040 26X2,1 KÖP KENDA K1047 SMALL BLOCK EIGHT 120TPI DT 5845.84.- Ft Normál Kosárba

schwinncsepel nagykernel is van de csak 2.1-es....ha van a kozelben schwinncsepellel foglalkozo uzlet akkor a cikkszamra hivatkozva rendelhetsz....az arhoz ad hozza meg a 40szazalekos kereskedoi arrest is, igy ha szerencsed van akkor 10alatt megkapod..:D

Elküldve: 2013.06.15. 21:19 Teasuti 

  • Teasuti avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 12

@sipi88: Az elsők között találtam meg ezt én is. De ez nem felel meg az igényeimnek. :P Gyártó weboldalán az adattáblázatban is szinte kizárólag 120tpi-s értékeket látok, szóval nem is adom ez alá (fontos a tömeg). Ebay-en van 1.95-ös korrekt áron, de csak 60tpi és 490g. Én a 450 grammos 120-asra vadászok. :) Ezt összesen két oldalon találtam meg világszerte és mindkettőről 20+ ezerért tudnám rendelni a két darabot. Ezt sokallom érte, amikor 6500-as ár van kint ezen a gumin... -.- Egyelőre annyit tudtam tenni, hogy kértem ajánlatot a hazai forgalmazótól. Most várok.

Mondjuk az még egy vicces dolog, hogy 20k-ért se találok igazán alternatívát, ami 500 grammon belül van és sűrű apró mintázata van (jól gördül aszfalton, de nem megy a terep rovására se) és mindenes gumi kompromisszumok nélkül. Ez a Kenda ilyen. A nagyobb márkáktől csak verseny gumikat találtam, amik megütik a mércét, de azok meg gyorsan kopnak. :( Pl Maxxis Ikon 12k/db körül. Nagyon tetszik, de gyorsan kopik... Ennél többet meg nem adok egy gumiért. Jah és 1.95 széles kellene, ami Ikon-ból nincs is. :P Nem gondoltam, hogy pont belenyúltam egy piaci résbe, pedig egyszerű XC-s vagyok csak... -.- Nem hittem volna, hogy olyan nagy elvárás egy apró sűrű mintázat (Ikon, Small Block 8, WTB All Terrain), ami minden felületen megállja a helyét és azért nem pár ezer aszfalt alatt kopik el, de mindez 500 g alatt.

Azért köszi! :)

Elküldve: 2013.06.15. 19:27 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352
 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!