Kerékanya(csavar) méretét honnan lehet megtudni?

1-4 (4 hozzászólás)

Elküldve: 2019.03.30. 18:55 Impala67 

  • Impala67 avatar
  • hozzászólások: 3
Témaindító hozzászólás:

Van egy B'twin tilt 120-as biciklim. Szeretnék venni rá lopásgátlós kerékanyát (Kryptonite Wheelnutz). Ez a biztonsági csavar M9-es M10-es és 3/8-as méretben is kapható. Honnan tudjam, hogy melyik illik rá a biciklimre?

Elküldve: 2019.04.01. 15:53 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 763

@Impala67: Tippek: 0. Én M9-re tippelnék. De ez csak tipp! 1. Mérd le! :) 2. Ha nem tudod lemérni (nincs tolómérőd mondjuk), akkor vedd le is vidd be egy barkácsboltba a csavart. Ott biztos meg tudják mondani. 3. De ez még csak nem is gyorszáras agy. Gondolod, hogy bárki bibelődne vele villáskulccsal? Ez nem egy "komoly" kerék. Szóval én meglepődnék. Annyi energiával már vagy vinném az egészet, vagy semmit. Ilyen erővel a tácsafékemet egy 5-ös imbusszal kb. ugyanennyi idő alatt le lehet szerelni és kicsit többet ér. Vagy egy nyereg-nyeregcső levétele, szintén kb. 15mp. Szóval nem tudom...

Elküldve: 2019.03.30. 21:44 Impala67 

  • Impala67 avatar
  • hozzászólások: 3

És a tilt 500-asnak is ugyanakkora a kerékanyája mint a tilt 120-nak? Vagy esetleg az nagyobb, kisebb? Mert lehet, hogy veszek egy tilt 500-ast is és arra is kéne akkor ilyen védőcsavar. Nem lehet valahol ezeket a méreteket megnézni? Sehol se találtam a neten erről semmit.

Elküldve: 2019.03.30. 19:00 Impala67 

  • Impala67 avatar
  • hozzászólások: 3

És mennyire hatékony ez a védekezés a kerék ellopása ellen? Gondolkodtam még U lakatban is mind a 2 kerékre, de jobb lenne ez a csavaros megoldás, hogy ne kelljen mindig 2 kilós U-lakatokat pluszba cipelnem.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!