Kerékpár vaddal ütközés

1-2 (2 hozzászólás)

Elküldve: 2020.03.24. 15:26 azaki71 

  • azaki71 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 679
Témaindító hozzászólás:

Kíváncsiságból kérdezem, Történt- már, hogy valaki erdei vagy országúti bringázás közben vaddal ütközött? Előfordul, hogy néha bokros, erdős helyeken, de országúton is volt, hogy a lejtőn lefelé száguldozva átrobogott előttem egy vagy több őz, ill szarvas. Ilyenkor tényleg csak egy hajszál választott el az ütközéstől. Fúra egy állatok, hogy amikor megriadnak nem el-felé, hanem mindig előttem rohannak át (akárcsak az autóknál). Ha egy erdőben "elgázol" valakit egy vad abba bele sem merek gondolni, hogy ki és mikor találna rá. Persze ne történjen ilyen.

Elküldve: 2020.03.26. 00:00 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

Én egyszer egy tisztáson futottam át, mert ugye tájékozódási futó vagyok és egy ilyen őz szerű kis valami nekem szaladt oldalról. Így a hátamról pattant le a piszok, szóval nem talált telibe. Látszott rajta, hogy nem tudja melyik oldalról kerüljön ki. Annyira sok eszük nincsen. Félnek és szaladnak. Benne van a pakliban, hogy el fognak trafálni, de kicsi a valsége. Kesztyű legyen, meg bukó, ha az aszfalton teker az ember. A kesztyűt is egészen ajánlom mert kis sebességnél is elég szépen szétszedi az aszfalt az ember kezét. A bmw-s veszélyesebb tho.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!