Ki tudom cserélni a vázát erre: Magellán PolarX Table Top

Linkelt termék: Magellan PolarX Table Top
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2011.07.29. 21:15 davidrt 

  • davidrt avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14
Témaindító kérdés:

Sziasztok! A szitu annyi, hogy apa most vettem nekem ezt a bringát, használtam (májusban lett véve): http://biciklibajnok.hu/product/hauser-winner-mtb/ Néhány infó rólam: Nem bringáztam 2 éve, mert ellopták, és nem vettem másikat! 90 kiló, 185cm magas 18 éves fiú! A bringát szeretném hegyen használni, meg terepre, nem 10 m-es ugrásokra, hanem mondjuk egy lazább Hűvösvölgy környéki túrára, ahol esetleg van néhány rosszabb turista ösvény! Namost közeli-távoli tervek: Új váz (ez lenne a legfontosabb), új villa, és valószínű tárcsafék elöl-hátul!

Ehhez kérnék segítséget, ha én megvenném pl ezt a vázat: http://www.testbike.hu/velemeny/freeride-vaz/magellan-polarx-table-top Akkor erre rá tudom szerelni a cuccokat a régitől? Illetve ez jó lenne arra amire én használnám! Az a gond, hogy nem sok pénzem van rá, igaziból olyan 25k-t szánnék rá! Szívesen vennék használtat, de csak jó állapotút, lehet, majd olyat is keresek!

Illetve kéne hozzá villa is, ami illeszkedik a vázhoz, arra ez jó lenne (meg úgy amire használnám a bringát, ahhoz ez jó?): http://www.testbike.hu/velemeny/elso-teleszkop/rock-shox-dart-1 Azok gondolkoztam, hogy elég lesz egy 100 mm-es, vagy kell a 120-130-as, remélem nem kell, mert azok drágák!

Tehát mindenképpen olcsó megoldás kell, legelőször csak a vázra! Erre kérnék tippeket, esetleg más vázakat is ajánlhattok, de ragaszkodnék ehhez a dirt vázformához, úgy gondolom, ezzel kényelmesebb lenne hegyere fel-le menni!!!

Köszi, Dávid

Elküldve: 2011.08.08. 22:11 davidrt 

  • davidrt avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14

@pikacsu: Köszi, meglepő, mert pont néztem a Gepida Karaton-t, és jobban tetszik, mint ez (főleg a fehér változat), és erre sokat írták, h letörik a fékrögzítő! A gepidára írt vélemények alapján annak szinte semmi komoly hibája nincs, ha jól használjuk! Viszont mivel kezdő vagyok, semmit tapasztalatom, így nem szeretnék sok tízezret költeni rá, és biztos lehetek benne, hogy nem fog eltörni 2 héten belül egy 10m-es ugrástól, mert és egyenlőre 2m-nél nagyobbat nem is ugrottam soha( 2m a hossza, nem a magassága!!!), nem is volt mivel :P Hosszú kihagyás után kezdem újra a bicózást, régen sem csináltam ilyen ugri-bugrit, tehát szinte szűz vagyok! Arra gondoltam, h vennék egy használt vázat, de azért jó állpotú, van itt elég hirdetés, és elkezdek feljárni haverral Jánoshegyre! Ő csak nagyon szelidbe tolja, annál keményebbet akarok, de gy ideig jó lesz! És ha bejön, akkor az a 80-as teló, ami rajta van, az nem lesz jó, tehát egy használt 120-130-ast is kéne vennem, de azt lehet h csak karácsonyra, vagy akörül!

Szívesen beszélgetnék veled, vagy más DH-freeride bicóssal, mert van sok kérdésem, pálya, szerelés, milyet, hol, mennyiért, esetleg használt választásnál is segítene, meg azért jó lenne, ha valaki ötleteket tudna adni, hol kezdjem el, és esetleg tudna csapatot ajánlani!!!

Elküldve: 2011.08.08. 21:27 pikacsu 

  • pikacsu avatar
  • DH/Freeride arc
  • ShadoWDhTeam Debrecen csapat
  • ShadoWDhTeam Debrecen csapat
  • hozzászólások: 2

szeva naszóval amit kinéztél váz meg teleszkóp az simán illeszkedik egymással. lankásabb leejtőkre jó lesz. a másik keródról a cuccok nagyrészét át tudod rakni-rakatni. más vázakat is tudok ajánlani pl:gepida karaton mongoose fireball mali slalom m2 umf 1-2 esetleg3 umf dirt fun. lényegében neked a 14" os váz teccik mondjuk magasságodhoz a 16" os is tökéletes + nézegess kommenteket,véleményeket :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!