Kínai karbonváz ebayről- megéri?

1-8 (8 hozzászólás)

Elküldve: 2012.08.26. 23:53 habmalac 

  • habmalac avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 12
Témaindító hozzászólás:

http://viewitem.eim.ebay.hu/New-12K-29ER--Full-Carbon-MTB-Mountain-Bike-Bicycle-Frame-29ER-19-BB30--FR216/350589174047/item

a produktum. próbált vagy látott már valaki ilyet ? szerintetek érdemes kipróbálni ?

Elküldve: 2012.08.31. 13:15 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@habmalac: ez szállítással 83e, ha az eladó ajándékként adja fel, akkor elvileg nem kell vámot sem fizetned, ergo olcsóbb, mint a Trek.

Személyszerint nem vagyok oda a karbonért. A 8500-as viszont biztos nehezebb, ez ha annyi, amennyinek írják, akkor sokat lehet nyerni rajta. Ha nem mész a tömegre, inkább a tartósságra, akkor a Trek (amúgy abból is van 29er?).

Meg ha esel egyet, netán egy sziklára, vagy erősebben nekidől egy oszlopnak, az alu max csúnyán behorpad, míg a karbon inkább betörik. Láttam már oszlopnak dőlő 2 napos Gepida outit beszakadt felsőcsővel /: De ez ritkább eset, amúgy jó dolog a karbon.

Elküldve: 2012.08.31. 10:54 habmalac 

  • habmalac avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 12

nehezen tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. a másik jelölt a trek 8500. a carbon váz szállítással együtt kb 100-110 e, a trek is kb annyi itthon és élettartam garanciával. lehet jobb annyival a carbon váz, hogy bevállaljam a rizikót ?

Elküldve: 2012.08.29. 11:47 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@1: amit a linkelt kolléga csinált KTM-matricás gép, szerintem nagyon bitang és odabaszós.

Elküldve: 2012.08.29. 11:42 1 

  • 1 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

Én ilyen kínai pályavázat láttam,az nemnézettki rosznak..

Elküldve: 2012.08.28. 23:27 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Gondolom ezt valami tajvani gyárban készítik, ahol a nagy márkák is gyártatnak. Tulajdonképpen egy 3-400ezres Specialized, vagy bármi más sem kerül többe, mint ez, csak ott ki kell fizetni a márkafelárat, meg azt a rengeteg pénzt, amit a fejlesztésbe öltek.

Na ennél ez utóbbi kettőt nem kell kifizetni. Szerintem némi kutakodás után meg lehetne találni azt a vázat, aminek a gyártósorán lenyomták ezeket 2 műszak közt...

Szóval szerintem hajrá. Nézegettem a többi cuccukat is, brutál olcsóak a márkás dolgokhoz képest. Persze hogy ezek is olyan odafigyeléssel készülnek-e? Amíg nem használja senki, nem tudjuk (:

Elküldve: 2012.08.27. 10:39 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

tájkerékpár vb-n nem is egy váz tört ketté, szóval lehet van benne rizikó, de ha valaki ért hozzá és itthon össze tudja rakni(az a srác a commencal másolatával), akkor kínába miért ne működne :)

Elküldve: 2012.08.27. 02:20 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

http://www.testbike.hu/usr.php?p=profile&uid=3255 Tőle kérdezd, neki valami hasonló van.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!