Komplett szett egyben hol kapható?

1-8 (8 hozzászólás)

Elküldve: 2016.03.01. 17:30 Pet88 

  • Pet88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok

Szeretném a bringám szedett-vedett cuccait egységesíteni. Shimano 105-re gondoltam. Lehet venni kompletten egyben az egészet? Láttam e-bayen meg aliexpresszen is, de annyi pénzért félek, hogy gagyi cucc :-S Van olyan weboldal ahol (akár külföldről) be lehet szerezni kompletten mindent? ( akár kerékszettet is fűzve mert azt sajnos nem tudok). Előre is köszönöm a segítséget.

Elküldve: 2016.03.02. 17:19 Estván 

  • Estván avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 119

@Pet88: Az ebay-en meg az aliexpress-en is rengeteg eladó van jelen, köztük ellenőrizhető kerékpárboltok is, azokkal nem lehet baj. Mondjuk személy szerint én még nem hallottam "hamis Shimano" alkatrészekről. :)

Egyébként a brit kerékpáros webshopokkal az a tapasztalatom, hogy megbízhatóak, rugalmasak és nagyon jó a kommunikációjuk. Gyakran kisvárosi családias hangulatú bringaboltok tulajdonosai üzemeltetik ezeket.

Elküldve: 2016.03.02. 13:50 Pet88 

  • Pet88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9

Hát ez elég baráti ár. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.

Elküldve: 2016.03.02. 13:19 WAUZZZJ 

  • WAUZZZJ avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 49

Elküldve: 2016.03.02. 07:48 Pet88 

  • Pet88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9

Kicsit utánanéztem itthon pl ebikeon 220 ért jönne össze a szett a régebbi szintén. Külföldi oldalakon szinte mindenhol lehet kapni full szettben. Ebayen 140 lenne, aliexpressen 90 meg van egy angol oldal ott most akciósan 135 lenne. A hazai árakhoz képest ezek nagyon kedvezőek, de félek, hogy nem eredeti:-S

Elküldve: 2016.03.01. 20:04 Estván 

  • Estván avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 119

Szia!

Manapság már annyiféle opció van, hogy a gyártók nem árulnak komplett szetteket (nincsenek az alkatrészek egy dobozban, bonyolult lenne a rengeteg variációs lehetőséget kezelni, raktározni, szállítani, stb.). A vásárló és/vagy a szerelő összeirkálja, hogy mi kell, maximum a kereskedő ad árengedményt ilyen összegű vásárlásnál. A Shimano-nak vannak gyári kerékszettjei (ezek kb. mind kompatibilisek 11 sebességhez), konkrétan 105 típusnevű ugyan nincsen, de tudnak a szettnek megfelelő szintűt ajánlani. Természetesen 105-ös agyak is léteznek, amiket tetszőleges felnibe, tetszőleges küllővel befűznek neked kb. 2500-3000 Ft-ért.

A Bikeexpress-es dolognak (főleg az árnak) érdemes volna telefonon utánajárni, mivel a képen a két generációval ezelőtti 5600-as szett van, ami kb. 10 éve jelent meg. :)

Campagnolo-ból biztosan nem vennék Veloce-t, mivel ez a belépő alkatrészcsaládjuk, ennél "butábbat" (Xenon) csak OEM-ben szállítanak kerékpárgyártóknak. Ettől a gyártótól minimum Centaur.

Elküldve: 2016.03.01. 18:12 Pet88 

  • Pet88 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9

Igazából nem ragaszkodom csak a 105ről eddigcsak jókat hallottam ezért gondoltam erre jobb meg nem kell azon a szinten amin én vagyok. Igazából ahogy néztem a msik szettben nincsenek agyak és akkor végülis árban meg ugyanaz. Ahogy nézem így kompletten olcsóbb mintha összevásárolgatnám egyesével. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Elküldve: 2016.03.01. 18:04 Csokimánia 

  • Csokimánia avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 51

Hirtelen ezt találtam: http://www.bikeexpress.hu/termek/shimano-105-szett_185.php

De ha nem ragaszkodsz a japán márkához, akkor ugyanitt jó húszassal olcsóbban van Campagnolo Veloce szett: http://www.bikeexpress.hu/termek/campagnolo-veloce-ultra-torque-szett_8.php

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!