Kona Shred vázban milyen kormánycsapágy van?

Linkelt termék: Kona Shred
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2013.11.08. 14:31 SHIKOV 

  • SHIKOV avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9
Témaindító kérdés:

Hello ! Van egy kona shred vázam...asszem 2007es(tudjátok az a szééép szürke) Nem tudjátok véletlenül megmondani hogy milyen kormánycsapágyat vegyek bele? Integrált, Fél, Ahead... Ennyire még nem vágom a bringát és nem is igazán értem a különbségeket ! Az még nagyobb segítség ha esetleg linkelnétek is valami jo kormánycsapit ami jo lenne nekem...

Elküldve: 2013.11.14. 08:00 SHIKOV 

  • SHIKOV avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9

Nagyon szépen köszönöm a választ.Én is egy ilyen bts-t nézegettem, mostmár biztos is vagyok benne hogy ez jo, ugyhogy veszek egy ilyet ! Köszönöm

Elküldve: 2013.11.14. 00:32 Chase 

  • Chase avatar
  • DH/Freeride arc
  • Pedal Kick csapat
  • Pedal Kick csapat
  • hozzászólások: 82

Hello!

A váz olyan fajta, hogy bele kell mondjuk úgy ütni a csapágy csészéket. Nem olyan mint a félintegráltak, hogy kivan alakítva a vázban a csésze. http://ebike.hu/termekek/kormany/kormanycsapagy/ahead-1-1l8-coll/14815_bts-hc-elite/ ez jó lesz bele, és ez még elég tartós is, de ha nagyon durvát akarsz FSA Pig DH (sima vagy Pro) vagy Syncros. Ezek azért árban húzósabbak de annyival jobbak is.

U.i:bicó boltban van olyan szerszám amivel be tudják rakni szépen a vázba a csészét, viszont ha nem akarod elvinni otthon is beleütheted. Csak nagyon kell figyelni, hogy egyenletesen feküdjön a vázba a dolog aztán ráraksz egy fa lapot pl és egy pontos kalapács ütéssel beütöd. De ha nem vagy biztos benne vidd el boltba 300-500ft körül megcsinálják ált.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!