Kona Stuff vs Wenson 9.9 vs aiborne- dirtre, enyhe dh-ra mi jobb?

1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2012.02.06. 11:58 grabowski 

  • grabowski avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 4
Témaindító kérdés:

Szerintetek melyik váz lenne jobb ás alkalmasabb teljesítmény szempontjából dirtre(ugratásokkal) és enyhe DH-ra egyben(János hegy) ? Egy Wenson 9.9 vagy egy 2008-as Kona Stuff? (Esetleg egy airborne vázról mit gondoltok?)

Elküldve: 2013.08.24. 10:15 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

Hát én most egy Kona Scrap long-ot hajtok, enyhe Dh-ra, és amolyan mindenes bringának használom.Egyetlen hátránya,h ejtőpapucsos, így eléggé meg kell húzni a kereket hátul,h ne legyen tré, amúgy meg rohadt masszív bringa, jó geoval.Még nekem is kényelmes, pedig nem vagyok egy magas ember.A Wenson sem rossz cucc, már amennyit én tudok róla.Szerintem itt leginkább a te ízlésednek megfelelőt válaszd, olyan nagy különbség nem lehet.Igaz, a rémhírek szerint pont 2008-tól nem volt kielégítő a Kona vázak minősége, de szerintem,ha nem teszel bele egy 180-as villát nem lehet baj.Az enyémben is 150-es van, és simán bírja a gyilkolást.

Elküldve: 2013.08.23. 15:18 hallo46 

  • hallo46 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 1

nekem wenson 9.9 em van és dirtre használom nekem picit husszú de nagyon strapabíró és könnyű csak ajánlani tudom :D

Elküldve: 2012.05.17. 13:23 Kerisz14 

  • Kerisz14 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 1

@grabowski: szeva nekkem volt egy darabig airbone-om nagyon szar akkármit nézzünk nem jó meg most van egy 2008-as kona stuff-om nagyon jó minden terepen meg állja a helyét:) Üdv:Kerisz14

Elküldve: 2012.02.06. 14:44 GIZMO1993 

  • GIZMO1993 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Hosszú mester tanítványai csapat
  • Hosszú mester tanítványai csapat
  • hozzászólások: 6

(most vettem csak észre hogy az én hirdetésembe szereplő vázról van szó) ettől függetlenül a véleményem teljes mértékben független és elfogulaltlan olyan szempontból hogy nem akarlak palira venni!!!

Elküldve: 2012.02.06. 14:40 GIZMO1993 

  • GIZMO1993 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Hosszú mester tanítványai csapat
  • Hosszú mester tanítványai csapat
  • hozzászólások: 6

nekem személy szerint 9.9 em van dhra használom viszonylag hosszabb utas villával(150mm) és maxira bevált a csúszó papucsos megoldás ami van ezeken a vázakon az hihetetlen jó mert két külön papucs van a vázra 3 8 as csavarral feltéve/papucs ami egy sinen vannak és így normálisan tudod használni single speedbe.Nem mellesleg nagyon merev a geometriája jó 60 as stucnival egy kicsit hosszú volt nekem de 40 esssel kib*szottjó mellesleg nem nehéz egyedüli hátránya az hogy a színe nem valami jó és hogy hoyyzú a fejcső ami csak relative azért hátrány mert ha rövid egy villa nyaka kisség nehézkes megoldani a beépítés én 100% a ajánlom ezt!!! a kona hátránya hogy nem csúszópapucsos az airbone meg nem egy tartós váz.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!