Közösségi vásárlás, hogy mindenki olcsóbban kaphassa meg.

1-5 (5 hozzászólás)

Elküldve: 2013.09.05. 20:35 greenbelt 

  • greenbelt avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 63
Témaindító hozzászólás:

Tisztelt Fórumozók,aktív bringások! Azért hoznám létre ezt a fórumot,hogy segítsük egymást - akár egy jó közösség :) - ugyanazt a terméket jóval olcsóbban megvenni.Nyilván mindannyian találkoztatok már azzal a problémával, hogy mondjuk Pécsen - az jó messze van ide - az egyik bicajboltban félelmetesen jó áron van egy bicó ami bemutató darab volt és pont olyat vennél. A szíved szakad meg mert; - a bolt nem postáz -bammeg ilyet..- - csak jobb lenne személyesen látni,de odautazni drága és lehet, hogy mégis meg van ütve valahol,amitől fuccs az üzletnek, a pécsi út meg kidobott pénz és idő. Szóval... Ha valaki belebotlik valami "tutiii" ajánlatba, ahogy jár-kel a megszokott boltjában, ami tényleg kihagyhatatlannak tűnik - de neki pont nem kell, nics rá épp keret,stb..- tegye meg,hogy feldobja ide hátha valakivel jót teszünk. Csak akkor tedd fel ha vállalod, hogy segítesz annak akinek kell a postázásban - sokszor pedál nélkül hozza el a futár csak a bicót - nyilván le kell szedni -,be kell csomagolni, stb -. Felméred az eszköz állapotát,részletesen megírod annak akinek kell, hogy mit tapasztaltál, leméred ha kell, stb. Csinálsz fotókat és felteszed galériába. Ilyenekre gondolok. Olyan regisztrált felhasználók jelentkezzenek erre a fórumra akik nem friss reggel vannak és legalább van néhány véleményük is. Abból le lehet szűrni, hogy megbízunk-e a véleményében.Szerintem értitek mire gondolok. Jön a tél és a beragadt bicók eladása! Turkáljatok! Fontos!!! Csak valós és "vacsi új" dolgokat tegyetek ide. Ez nem az apró! És ne csak linket! Ne feledd! Segítesz a vásárlásba!!!

Elküldve: 2013.09.20. 23:02 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

a BTS befuccsolt és már csak azok a cuccok vannak amiket anno csináltak. amint ezek elfogynak nem lesz több. javaslom, hogy aki kinézett bts cuccokat az mi hamarabb vegye meg.

Elküldve: 2013.09.15. 13:19 greenbelt 

  • greenbelt avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 63

@greenbelt: az Aldiban ma kezdődött akció. komplett bicikis téli cucc 13e alatt. hosszú bélelt nadrág betéttel, alja cipzáros.felső sima biciklis felső, jóminőségű,de magába nem lesz elég. a kesztyű dupla anyag, felül vízlepergetős. mindhárom jó minőség, ma meg is vettem.

Elküldve: 2013.09.08. 09:17 greenbelt 

  • greenbelt avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 63

@BalageUMF: az ajánlat elhangzott és igen nagyvonalú.a többit itt,az üzenőfaladon,vagy emilen elrendezitek.ha van kész projekt egy galáriát dobjatok fel lécci.jó szerelgetést és jó bicajozást utána:)!

Elküldve: 2013.09.08. 06:25 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@greenbelt: ezt még lehet bővíteni még egy opcióval bár ez inkább, na jó nagyon bizalom kérdése. olyanoknak szívesen tudok segíteni akik szeretnének jó dirt/street biciklit összetenni csak nem tudnak hogyan hozzá kezdeni. ilyet már vállaltam a következő menettel: kiválasztottuk mi kell, az illető elküldte a pontos összeget összeszereltem neki, hogy már csak menni kelljen a biciklivel és elküldtem neki, szerencsére a helyi biciklis bolt ebbe nagyon segítőkész és ha kell az ország egész területén gls-el ház hoz tudja szállíttatni a csomagokat. ez az időintervallum ha kb.: 1, másfél hét. (példa alanya, felhasználó neve ZTE Zénó)

ha bárki kíváncsi, hogy miért éri meg nekem ez és miért csinálom arra két egyszerű válasz van. azért éri meg mert szeretek szerelni bicikliket. de csak a jobb fajtákat. a miértre pedig az az egyszerű válaszom, mert néha kellemetlen nézni az oldalon szerencsétlen kölköket, hogy összetákolnak mindenféle szart sok pénzből ami hamar szét hullik, nem úgy működik ahogy szeretnék és ezek után elmegy minden kedvük a biciklizéstől és ezen a problémán próbálok segíteni.

mielőtt bárki írná. tudom, nincs mindenkinek 600ezre biciklire. a válasz pedig, hogy olcsóbban is össze lehet tenni csak gondolkozni kell és nagyon sokat keresgélni.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!