Kross Hexagon F3 vagy Merida Juliet 15 V a jobb választás?

1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2012.04.30. 22:15 krizsok 

  • krizsok avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Sziasztok!Kerékpár vásárlás előtt állok, melyiket ajánljátok: Kross Hexagon F3 vagy Merida Juliet 15 V 2012. 158 cm és 55 kiló vagyok Aszfalton és "enyhe" dombokon használnám, no és persze földúton. Előre is köszi

Elküldve: 2012.08.19. 23:38 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@krizsok: Hát igen,ez húzós kérdés,ahogy a kolléga lentebb megfogalmazta,mivel én a KROSS-márka mellett állok-sajnos most ellent mondok én is a Meridát ajánlom én is,mivel vannak gyenge kerékpárjai a KROSS-nak is,de te döntesz!

Elküldve: 2012.05.01. 09:42 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

Mindkét bringa megfelel arra a célra, amire szánod. A Hexagon gyenge pontjai: menetes hátsó agy, műanyag pedál. Valószínűleg a nyereg sem az a fajta, amin fél napig vidáman ücsörög az ember. A Juliet, mint az árából is látszik, erősebb felszereltségű: valamivel jobb váltók, 3 x 8 sebességfokozat, kazettás hátsó agy, acél pedál. A nyereg itt is kérdés. Mindkét gép ár/érték aránya a felszereltségnek megfelelő.

Szívem szerint azt mondanám, válaszd azt, amelyik jobban tetszik. Ha nem veszed túlságosan igénybe a gépet - hölgyek esetében többnyire ez a helyzet -, az olcsóbb is kiszolgálhat. Költened mindkettőre kell, a Hexagonra azonban előreláthatóan többet kell majd áldozni.

A menetes hátsó agy általában rövidebb életű, mint a kazettás. A műanyag pedál hamar megadja magát (a fogazott keretű acél pedig szépen megvonalazza a lábszárad, ha nem vigyázol). A gyári kormánymarkolatok és nyergek ritkán kényelmesek.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!