Kross Hexagon X10

Linkelt termék: Kross Hexagon X10
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2014.03.17. 06:14 Eathen 

  • Eathen avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Halli!

Bízok benne, hogy még valaki olvassa ezt a fórumot. Olyan tanácsért fordulnék hozzátok, mivel mtb vásárlás előtt állok és kihasználtságát tekintve 50% aszfalt és 50% terep(közepes inkább) lenne. Én kinéztem 2 fajtát: KrossHexagonX10,Merrida40-d

Vagy ahogy még megtudtam vannak a 27,5"-os kerékméretűek is. Amik elégé tetszenek csak nem tudom, hogy aszfaltra menyire jók(gumicserével,válóátételezése stb..). Pl.: MerridaBigSeven

Mindenféle tanácsot meghallgatok.A belinkelt mtb-k tükrözik a keretet. Ja és 0 tapasztalat a bringák terén.

Előre is köszi a segítséget! BB.

Elküldve: 2014.03.17. 18:14 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

Szerintem mindenképpen monti kéne. Nem sokkal lassabb aszfalton se és vannak olyan helyek, ahova nem tekernék trekkingel, pedig döngölt földúton még tök jól lehet vele menni... Kerékméretből meg mindegy szerintem. Van egy kicsi marketing fogás benne, meg előnye is lehet egy kicsi. Egy rossz geometria sokkal zavaróbb lehet. Én még nem éreztem úgy, hogy nagyon kéne egy nagykerekű. Azt vedd szerintem amelyik jobban megéri. Kross talán jobb cuccokkal van, ha mindenképpen ezek közül kéne választani.

Elküldve: 2014.03.17. 09:25 zoli6 

  • zoli6 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 32

27.5-ös méretnél lehetnek problémák a külső-belső vásárlásával. Mivel az összes falusi bicajboltba kapható 26-os külső-belső, 27.5ös méretű köpenyeket pedig nem biztos,hogy mindenhol kapsz..+ szerintem drágább is az alkatrész,szvsz! Kross x10-nem rossz de ennyi pénzért kapsz Kross A-szériát is ami litealu stb! Van mtb-re is aszfaltgumi ami nem olyan keskeny mint a Trekkingeken, ha poros,terepes helyen mész ez lehet probléma lehet a trekking részéről..

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!