Kross Hexagon X3 vásárlás előtti kérdések

Linkelt termék: Kross Hexagon X3
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2014.03.06. 21:13 legyengéza 

  • legyengéza avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3
Témaindító kérdés:

Sziasztok, biciklivásárlás előtt állok, és ezt a gépet néztem ki. A kérdésem az lenne, hogy ennél a modellnél is fennáll az a probléma, amit az x2-es hozzászólásokban sokan említettek:"30 km/óránál nem megy gyorsabban". Mert ha igen, akkor nem érdekel a dolog... Viszont ha itt a hosszabb hajtókar, vagy esetleg más miatt nincs ilyen gond, akkor ez a tökéletes bicó számomra. A másik kérdésem annak kapcsán merült fel, hogy egy boltban kipróbáltam a bicót, és egy kicsit meghajtottam. Úgy szoktam csinálni, hogy legkisebb fokozatban beletaposok, hogy felemeljem az első kereket. Az ötéves bicóm ezt simán veszi... Ez a bicó erre nyekkent egy nagyot, és inkább nem is kísérletezte tovább, nehogy aztán kifizettessék velem... No az érdekelne, hogy ez csak a trehány összeszerelés miatt lehetett, vagy ez tényleg egy létező probléma??? A válaszokat előre is köszönöm.

Elküldve: 2014.03.18. 21:12 legyengéza 

  • legyengéza avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

@eyebug05: Én megvettem, nagyon meg vagyok vele elégedve egyelőre, 80at szerintem megér!

Elküldve: 2014.03.17. 14:44 eyebug05 

  • eyebug05 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

@hefi: igen, ezen már túl vagyok, azért köszönöm :D

Elküldve: 2014.03.17. 14:14 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@eyebug05: ezen az oldalon elolvashatod!

Elküldve: 2014.03.17. 11:06 eyebug05 

  • eyebug05 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

Szerintetek megéri ez a típusú bicikli újonnan 80.000 Ft-ért? Mi a véleményetek (tapasztalat) róla?

Elküldve: 2014.03.08. 17:00 legyengéza 

  • legyengéza avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

@dr.anonimus: A sebességhatárt én úgy értettem, hogy annál nagyobb sebességnél már eszeveszetten kell tekerni a bringát... A nyekkenés pedig gyorsítás közben történt, nem amikor visszahuppantam a földre, ezért lepődtem meg, bár szerintem csak nem volt normálisan meghúzva a hátsó kerék csavarja, és elcsúszott a villán. Használt bicajt meg azért nem akarok venni, mert ha ezt veszem van rá két év gari...

Elküldve: 2014.03.08. 16:14 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

"30 km/óránál nem megy gyorsabban" Ez jó vicc volt. A sebesség edzettség és környezeti viszonyok kérdése.

A nyekkenés oka 99.9% hogy a Suntour villa. Százezres bringába még nem tesznek normális teleszkópot.

Mint ahogy sokaknak elmondtam(elmondták mások), alacsony költségvetésből használt bringát keress, az ilyenek tiszta pénznyelők.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!