Kross Hexagon X9,X7 vagy Kross Level A3? Melyiket vegyem?

Linkelt termékek: Kross Hexagon X9, Kross Level A3
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2013.11.12. 20:52 Podi 

  • Podi avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Sziasztok! A fent említett 3 bringa (2014-es széria) közül nehezen tudom eldönteni, mégis melyiket vegyem. Eredetileg az X7-es modellt néztem ki és az ára miatt még mindig erősen ezen gondolkozom, viszont kis utánajárás és ismerősök véleménye alapján jobban hajlok egy jobb váltóval és villával rendelkező bringára, és itt jön képbe az X9-es modell, főleg a deore váltó miatt, viszont a villáról nem tudok sok mindent (kivéve hogy suntour-t sokan leszólják). És ha már ebben az árkategóriában vagyok akkor már miért ne az A3-as???(többek között itteni fórumokon is sokak az A3-ast preferálják, viszont ennek a felszereltsége gyengébb, vagy nem?) Lényegében mindenre használnám, városban, hosszabb-rövidebb túrákon és mivel végre hegy közelébe kerültem, hegyi terepen is egyaránt, amolyan kezdő DH-s és városi/túra bringa keverékét keresem maximum 150ezerig (A fenti modellek még beleférnek :P) Azért kross, mert eddig csak jót olvastam és hallottam róla, és az ár/érték arány... 179 cm és 85-95kg között, attól függ mennyi időm van sportra ;) Előre is köszi a válaszokat és a segítséget! http://www.kross.pl/hu/2014/mtb-xc-26quot/level-a3 http://www.kross.pl/hu/2014/mtb/hexagon-x9 http://www.kross.pl/hu/2014/mtb/hexagon-x7

Elküldve: 2013.11.13. 12:54 tib82 

  • tib82 avatar
  • sima XC-s
  • Mecseki Hegyi Menők csapat
  • Mecseki Hegyi Menők csapat
  • hozzászólások: 37

@Podi: Szerintem adj egy esélyt magadnak az össztelós javára, látom pécsi vagy te is, bármikor eltekerhetek vele hozzád, ha gondolod. Ha meglátod, szerintem beleszeretsz(nem mondod meg róla, hogy volt használva 200Km-t), nekem van még otthon pár bringám, némelyiknek mennie kell-sajnos.

Elküldve: 2013.11.13. 12:02 Podi 

  • Podi avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

@tib82: Szia! Mindenképpen új bringában gondolkoztam, de a tiéd elég jó állapotú és iszonyatosan jó áron adod... Megkérdezhetem hogy miért adod el, főleg ilyen jó áron?

Egyébként annyit nézegettem a bringákat az utóbbi időkben, meg próbálgattam is boltban, hogy kb. beleszerettem a Krossokba főleg a 2014-es szériások iszonyat jól néznek ki. És megmondom őszintén hogy össztelós bringákat az áruk miatt nem is nézegettem (úgy gondoltam azokat egy későbbi vásárlásra hagyom). A másik dolog, hogy először használt bringákat néztem (nem össztelóst), aztán elhatároztam hogy egy alsóbb kategóriás új bringával kezdek és a későbbi igényeimhez alkalmazkodva, több tapasztalattal veszek másik bringát amennyiben szükséges!

Elküldve: 2013.11.13. 10:53 tib82 

  • tib82 avatar
  • sima XC-s
  • Mecseki Hegyi Menők csapat
  • Mecseki Hegyi Menők csapat
  • hozzászólások: 37

Szia! Miért nem veszed meg a bringámat? Ha ár\érték arányt nézed http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=166684

Elküldve: 2013.11.13. 09:37 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

Ha én gondolkodnék MTB-n városi, túrázgatós harcosként akkor 29-eset nézegetnék. Bár a 26-os jobban gyorsul. Viszont ha nem tévedek, a 29-essel 2-3 km/h-val magasabb a kényelmes utazó, a rossz utakat is jobban bírja.

Elküldve: 2013.11.13. 06:12 Performix 

  • Performix avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 63

@Podi: Hali, Én is ezen vacilláltam anno. Örülök, hogy inkább az A3-t vettem. Azt mondták, hogy az X sorozat lightosabb felhasználásra lett kitalálva. Igaz lecseréltem rajta a hajtást és a teleszkópot is. ha DH-ni akarsz akkor ne ilyenekben gondolkozz. Oda valami komolyabb romboló kell. Üdv: T.

Elküldve: 2013.11.13. 03:23 Csernus 

  • Csernus avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 7

Szerintem a hexagon-x9 a legideálisabb.

A Teleszkóptól ne várj sokat,jól mozog és szépen teszi a dolgát, de érezhető hogy ez még nem a komolyabb telók közül való. Később akár ezt érdemes majd cserélned.

Ami jó hogy hidraulikus a fék,Shimano Deore hátsó váltó.

A3 is szimpatikus az sem rossz választás. De nézz körül a piacon elég sok most az akció van ahol 2013-as 200ezer feletti gépek le vannak értékelve amivel jobban járnál szerintem.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!