Kross Sign FR 2-ről tudnátok véleményt írni?

Linkelt termék: Kross Sign FR 2
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2013.10.27. 22:27 rehab 

  • rehab avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 5
Témaindító kérdés:

van valakinek tapasztalata vagy használ-e ilyen kerékpárt vagy esetleg kipróbált-e ilyet? Vásárlás előtt állok és arra szeretnék választ kapni hogy az alkatrészek tartóssága milyen, váz hogyan birja a dolgot. Kezdő dh/fr-os vagyok és erre esett a választásom, mert viszonylag olcsó és elég jónak mondhatók az alkatrészei szerintem. Válaszokat előlre is köszönöm.

Elküldve: 2013.12.04. 21:42 Pumpkin 

  • Pumpkin avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

Szeva! Láttam élőben és nem voltam elragadtatva. Könnyebb freeride gépet kerestem de valahogy nem jött be :/ A váz szerintem kicsi, a nyereg aránytalanul nagy (persze ez csak esztétikai) szerintem a hátsóvilla nem valami erős, a pedálokat is cserélni kéne, szóval lényegében egyszerűbb ha még gyűjt az ember, mert úgyis kell rá költeni, ez a DH. Fejlesztés,fejlesztés és fejlesztés :)

Elküldve: 2013.10.29. 14:38 rehab 

  • rehab avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 5

Értem, köszönöm.

Elküldve: 2013.10.29. 14:04 wiktor21 

  • wiktor21 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Budapesti DH és Freeriderek csapat
  • Budapesti DH és Freeriderek csapat
  • hozzászólások: 28

@rehab: Nem tudom, hogy van e rajta ISCG, de csapágyház alá szerelhetőt biztos lehet, vagy crc-n lehet adapetereket is kapni, amit a mono alá teszel és máris van ISCG felfogatás :)

Elküldve: 2013.10.29. 12:29 rehab 

  • rehab avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 5

Köszi a válaszod. Tudom hogy lehet kapni konakat meg stb. de még nem találtam olyat használan se ami bejönne, ezmeg új is lenne meg ahogy leirtad viszonylag tartós is. Esetleg arrol nincs infod hogy láncterelőt, feszítőt lehet-e rakni ilyen vázra?

Elküldve: 2013.10.28. 15:00 wiktor21 

  • wiktor21 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Budapesti DH és Freeriderek csapat
  • Budapesti DH és Freeriderek csapat
  • hozzászólások: 28

Szia! NEM HASZNÁLTAM és NEM is PRÓBÁLTAM! De ahogy leírtad viszonylag olcsó, talán túlságosan is! A véleményem a testbike-on és az interneten látottak, olvasottak alapján írom! Az alkatrészekkel semmi baj nincs, belépő szintű, alsó kategóriás cuccokkal van felszerelve. A truvativ kormányzás alap felszereltségnek mondható, megfizethető, minőségi. Az első, hátsó teleszkóp számomra még ismeretlen ( nem próbáltam még ilyet) de kezdőknek tökéletes lehet. A Novatec agyak is biztos bírják a strapát, sokan használják őket, köztük én is, nincs vele bajom, ha karban vannak tartva. A fék már kétséges, hogy bírja e, mert szerintem a juicy 3 magas hőfokon már nem fog valami jól és azért vannak szituációk ahol meg kell fogni a paripát lefelé :) A váz geoja sem lehet rossz, engem régebbi magellanokra emlékeztet, ha ugyan az, csak a dizájn más, akkor jó lehet, de, ha a Kross fejlesztette, nem biztos, hogy hosszabb távon kifiztődő, talán 1990-97 óta nem hiszem, hogy rendelkeznének annyi tapasztalattal, hogy egy strapabíró freeride bicót építsenek. Összességében az alaktrészekkel semmbi baj, inkább a váz lehet a gyenge pont!!! Ha már van ennyi pénzed egy komplett bicóra, nézz szét a használt piacon, +30-50e Ft-tól már egész jó Kona-kat, Cannondale-eket lehet kapni, amiket többen használnak előszerettel!

Üdv.: Viktor

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!