Létezik tömör gumi 26"-os kerékre?

1-12 (12 hozzászólás)

Elküldve: 2012.11.12. 11:41 balu999 

  • balu999 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 2
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok

Lehet kapni tömör gumit 26"-os kerékre? Sok a defektem és elég sokszor késtem a munkahelyről e miatt.

Köszi

Elküldve: 2012.12.02. 22:50 krausz 

  • krausz avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 82

@balu999: lehet kapni vmi folyadékot amit benyomsz a szelepen és kitölti a belsőt.... szögeken is mehetsz vele...igaz h kilyukad de nem ereszt le mivel bellül vmi kemény habbá dermedt vmi van és ugyanugy mehetsz tovább...

Elküldve: 2012.12.02. 22:14 Raulee 

  • Raulee avatar
  • BMX gyilkoló
  • Love Bike CO csapat
  • Love Bike CO csapat
  • hozzászólások: 1

Már lehet kapni olyan belső gumit, amiben slime van [zöld folyadék] ha deffektet kapsz, nem fog leereszteni a belsőd :), csak durr defektel lehet kivégezni, ha jól tudom egy darab ára 1800ft! Bocsi ha nem ide kapcsolódott a válaszom , vagy nem ezt akartad kérdezni!

Elküldve: 2012.11.25. 12:55 NN 

  • NN avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 84

Nekem közepesen ballonos külső gumim van. Sűrű szövésű VeeRubber 2.1 ami 2.35-ös Maxxis méretnek felel meg. Minden külsőm sűrű szövésű és erősített oldalfalú gumi volt idáig.

2006-ban vettem maxxis dh belsőket, 1.2 mm vastag falú, brutál darabok. Darabja 1 kg felett van.

6 év után most kezd néha 0.4 bar nyomást ereszetni az első kerék havonta!!! Már négy szett külső lerohadt a belsőkről. Az a brutál hogy azóta a maxxis gyárt 1.5 mm vastag falú freeride belsőt is.

Általában 2.2 baron használom, de szoktam durvulni hogy 1.5 baron megyek hóban vagy sok lefelénél. No problem idáig. Városban sokat megyek munkába is, üvegszilánkokon is szoktam (sörösüveg, vodkás, közlekedési balesetből maradt első szélvédő darabok), csak úgy csilingel a vázcsövön a sok szilánk ahogy az első kerék feldobálja.

Nézd át a felnidet belül szemmel, majd finoman menj végig ujjal is, szerintem sorjás lesz vagy kidugta a fejét az egyik küllőanya és az szétvisz akármilyen belsőt is.

Elküldve: 2012.11.14. 21:13 user2543 

  • user2543 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 24

@balu999: http://www.youtube.com/watch?v=v9SWIsY8rzQ Ugyan nem tömör, de a cél ugyanaz. Gondolom egy jó darabig nem beszerezhető kis hazánkban, vagy ha igen, mélyen a zsebbe kell nyúlni. Defektvédős külső+slejmes belső kombót használok én is, merem ajánlani. Használnék DH belsőt is, csak 622x25-32 méretben nem igazából kapni.

Elküldve: 2012.11.12. 14:27 salt 

  • salt avatar
  • dirt/street gyerek
  • Bmx StreetDirt csapat
  • Bmx StreetDirt csapat
  • hozzászólások: 208

@balu999: ebike-on van fasza defektgátló szallag, azzal csak felütéssel szerzel defektet.

Tömör gumit el lehet felejteni, szerintem pár századdal ezelött rájöttek már erre. többekközött nagyon is nehéz lenne

Elküldve: 2012.11.12. 14:25 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@ISMET: nekem is dh belső van :D 1.2 mm vastag, de van ennél vastagabb is. persze én utcán használom, de mentem vele erdőben is :D

Elküldve: 2012.11.12. 13:38 ISMET 

  • ISMET avatar
  • dirt/street gyerek
  • BIKE BANDITS csapat
  • BIKE BANDITS csapat
  • hozzászólások: 79

@spank309: Nekem kb 1 éves már a dh belső elől hátul, azóta nemis kaptam egy defektet sem, pedig olyan nagy erdőkbe megyünk xD

Elküldve: 2012.11.12. 13:16 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@DenPatrik: ettől a szartól elrohad a felni.... Nekem volt olyan gumim. Amíg évekig nem lyukadtak ki.

Elküldve: 2012.11.12. 12:42 balu999 

  • balu999 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 2

Defekt álló a külsőm , defekt álló a belsőm (folyadékos).

Sajna defekt álló gumik sem jók minden ellen.Ha lenne tömör gumi vennék olyat.

Szóval akkor nincs ahogy kiolvastam a szavaitokból.

Elküldve: 2012.11.12. 12:25 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

nemkell feltétlenül drága gumit venned,vannak már egész elfogadható áru gumik is amikben van defektvédelem,vagy vegyél defetktgátló csíkot,de léteznek erre a célra ilyen spéci cuccok is mint pl. ez itt: http://ebike.hu/termekek/kerek/belso/26-coll/100313+slime+smart+bike+tube+26x1752125+defektv%C3%A9dett+bels%C5%91/

utána kell járni mi éri meg igazán...

Elküldve: 2012.11.12. 11:58 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

Erősen kétlem hogy lenne ilyen. Vegyél minőségibb gumit, ne olcsót...

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!