Magellan PolarX 2005 ös váz átalakítása

Linkelt termék: Magellan PolarX
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2012.10.12. 17:16 r14qqh 

  • r14qqh avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

hali!

Van egy 2005 polar x vázam, amit tervezek újrafényezni. Úgy vagyok vele, ha már lecsupaszítom leszednék róla pár dolgot.

-ülés vázcsőről a bowdentartót -felső vázcsőről mindent (bowden és fékcsőtarró szemek) -támvilláról V-fék szemek

Majd szemek híján a felsőcső aljánál rögzíteném magához a felsőcsőhoz a fékcsövet meg a bowdent. (Vagy fémragasztóval valami rögzítőszemeket helyeznék el rajta)

A szempontok a következők: v-fék felesleges, elsőváltóhoz egyel több szem felesleges, de a többi is zavaró mert a cső tetején van. Nem szeretném azért kiluggatni szegény vázat, de semmi durvulás nem történik a bicóval, városi idemegyek odamegyek, néha lépcsőn letekerek-re van.

Véleményeket/tanácsokat várok a dologgal kapcsolatban!

Elküldve: 2012.10.13. 17:56  

  •  avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 95

@r14qqh: Az egyik bringámnak én is neki estem vasfűrész, reszelő kombóval. (Az enyém acélváz) Nem kellett gittelni, csak simán megcsiszoltam után a szinter ápol és eltakar.

Adj neki nyugodtan, nem lesz baja.

Elküldve: 2012.10.13. 17:36 r14qqh 

  • r14qqh avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Igazábol nagyolva kézzel fűrészelném, majd reszelném óvatosan, hogy a lehető legkevesebb kárt okozzam. Így nem tudom kilyukasztani a vázat véletlenül, ugye? Amúgy használtan vettem már én is, és a matricák leszedése után derült ki, hogy luk van ütve az oldalába, így már eleve nem hibátlan a váz. Szóval az eladás így is problémás lenne, ilyen formában meg talán nagyobb az eszmei, mint az anyagi értéke. (Mert elég könnyű váz, és nem durvuláshoz kell)

Elküldve: 2012.10.13. 09:11 xdkmarás úr 

  • xdkmarás úr avatar
  • dirt/street gyerek
  • A hegylakók, a hegyenélnek csapat
  • A hegylakók, a hegyenélnek csapat
  • hozzászólások: 13

nyugottan levághatod azokat amiket szeretnél és szépen ugysem lehet levágni úgyhogy minden képen gitelni kell ja és ha netalán elakarnád majd egyszer adni nem veszik meg mert te átalakítotad én is ígyjártam

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!