Magellan PolarX mennyire bírja a forgásokat?

Linkelt termék: Magellan PolarX 4X
1-20 (20 válasz)

Elküldve: 2013.03.06. 07:18 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51
Témaindító kérdés:

Adatlapomon láthatjátok, hogy nekem melyik van. Forgásokat mennyire bírná? Azt hallottam, hogy nem szereti.

Elküldve: 2013.03.07. 14:30 etnies01 

  • etnies01 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

az nekem is kell majd a juicy-ba :D meg lánctányércsavar és lánctányér :D

Elküldve: 2013.03.06. 21:05 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

@etnies01: :D Nekem érkezések finoman mennek általában. Amúgy amit költeni fogok most az két pár fékbetét és ennyi mert elég trék a mostaniak.

Elküldve: 2013.03.06. 20:51 etnies01 

  • etnies01 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

csak azért mert nem törekedtem rá :DDDDDD nekem ilyen durva stílusom volt annak idején xd

Elküldve: 2013.03.06. 20:47 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@BoFF: ami most van azzal nyugodtan kezdj el forogni. mindegy milyen vázad van előbb utóbb repedni fog. szerintem ha egy komolyabb vázzal kezdenéd a forgást és az repedne el egy év múlva, szerintem kellemetlenebb lenne mintha ez repedne el. ami most van ne kíméld, csak optimalizáld arra amire használni akarok. Borznak meg ne higgy, sose tudta szépen letenni a biciklit.

Elküldve: 2013.03.06. 20:17 etnies01 

  • etnies01 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

én szerintem már meg se csinálom :D ha meg is csinálom akkor azért hogy eladjam :D meg van a jogsi stb. az jobban vonz :DD meg ahogy írtam az előbb itt nincs sok értelme ennek a sportnak :D

Elküldve: 2013.03.06. 20:15 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

@etnies01: Hát nem :D ha tönkre megy nekem is álni fog az tuti. talán 1,5-2 év mire olyan helyzetbe kerülök, hogy megengedhetek valami új alkatrészt rá.

Elküldve: 2013.03.06. 19:47 etnies01 

  • etnies01 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

ez ilyen barátom :D pontosan ezért hagytam abba mert ha minden pénzem erre költöm akkor sosem haladok előre semmitse :SS jelenleg 3 hónapja áll a bicóm egy helybe mert másra kell a pénz :DD sajnos ez van, a minőséget meg kell fizetni mindenhol :D csak egy hobbi egy olyan csicska helyen mint dunaföldvár ahol 10 rolleres 13 éves gyerek és 0 bmx-es van az nem ér meg több százezret :D

Elküldve: 2013.03.06. 19:38 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

@BoFF: Csak hát ha már új teló akkor új agy is kell mert átütős éri meg csak és hát akkor már új küllők sem ártanak és akkor már mindjárt ráköltöttél egy rakat lóvét a bicóra pedig csak 1 dolgot akartál cserélni..:D

Elküldve: 2013.03.06. 19:37 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

@etnies01: Jaja ennyi. :D Amúgy amit eddig kapott a villa lazán mondhatta volna, hogy most kettétörök.

Elküldve: 2013.03.06. 19:34 etnies01 

  • etnies01 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

ja :S sajnos ezek drága cuccok :D ha bicóznék még akkor max egy argyle 302-re adnék ki én is :D annak még az ára is jó és még a minősége is :D van pár törött belőle dehát miből nincs?! :D

Elküldve: 2013.03.06. 18:18 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

@etnies01: XC elvileg :D de idáig jól muzsikál. De nincs 100k-m normális telóra :D meg 50-se abból meg kb csak xc villát kapok.

Elküldve: 2013.03.06. 16:13 etnies01 

  • etnies01 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

amúgy én inkább a villád miatt aggódnék :D a rock shox judy nem egy "extrém" felhasználásra tervezett teleszkóp ha jól tudom :D

Elküldve: 2013.03.06. 16:10 etnies01 

  • etnies01 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

lehet azért forogni vele csak oda kell figyelni :D ha nem csapod le a hátulját stb. akkor szerintem annyira nem para a dolog :D nekem azért törtek el mert főleg streeten toltam velük ott meg legtöbbször lecsaptam mert úgy jött ki a dolog :DD

Elküldve: 2013.03.06. 15:32 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

@etnies01: Forogni tudok elvileg csak nem montival :D bmx-el tanultam még meg azzal most is megy 360 meg ilyenek de monti az full más ugye. Szerintem hanyagolom a forgásokat mert bő 1,5 évig tuti, hogy nem lesz pénzem másik vázra.

Elküldve: 2013.03.06. 14:35 etnies01 

  • etnies01 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 24

csatlakozom az előttem szólókhoz, a polarx tt nem bírja egyáltalán a forgásokat,nekem volt kettő is (egy zöld és egy narancs) mindkettő egy év után eltört :D és nem csak az üléscső alatt törik hanem a hátsó támvilla alsó csövénél ahol van a hegesztés meg a fejcső is szeret repedni :D én a helyedben nem gyilkolnám hanem gyüjtenék és ha annyim van akkor eladnám és vennék egy normális lehetőleg acél vázat mivel azt könnyebb javítani ha valami baj van :D ajánlom pl:mutantbikes,blackmarket,deity,ns és kona shonky vázakat :D ezekkel általában nincs sok baj :D

Elküldve: 2013.03.06. 11:38 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@BoFF: nem bírja, de kevés olyan van ami bírja. elkezdhetsz vele forogni, nem fog azonnal törni/repedni. de kb egy évet bírhat utána már el fog jönni az ideje a cserére. ha forogni akarsz akkor ezzel nyugodtan megtanulhatod. de kezdj el gyűjteni egy jobb vázra.

Elküldve: 2013.03.06. 08:28 R-A-I 

  • R-A-I avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 50

@BoFF: mindig szívesen. Nekem is volt PolarX TT-m, és üléscső előtt szabályosan kettétört! Meg van most egy jó kis vázam eladó, hirdetéseimnél megtalálod. :D

Elküldve: 2013.03.06. 08:26 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

@R-A-I: egyenlőre még csak ugrálok vele de későbbre tervbe van. köszi a segítséget.

Elküldve: 2013.03.06. 08:23 R-A-I 

  • R-A-I avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 50

Jól hallottad. :) Egyik PolarX se szeret forogni.. Javaslatom az, hogy amint lehetőséged van, vegyél egy street esetleg dirt vázat.. Attól függ hol szeretnél forogni.. :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!