Magellan Scutum vázba milyen csapágyak kellenek?

Linkelt termék: Magellan Scutum
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2013.02.13. 23:00 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143
Témaindító kérdés:

Helló! Az adott vázban szeretnék csapágyakat cserélni. Mivel nem akarok drága csapágykihúzót venni,( kölcsönkérni pedig nincs esélyem) szükségem lenne néhány ötletre, hogy milyen módon szedjem ki a vázból a csapágyakat illetve, hogy az újat hogyan rakjam a helyére. Mivel csapágy és csapágy között is van különbség (főleg árban) ezért arra is várnék ötleteket, tippeket, hogy melyiket érdemesebb megvenni. Évi 2-4000 km-t megyek vele és ha nem muszály nem cserélném 3-4 évig, de viszont nem is akarnék több 10 Eft-ot kiadni érte. Az is érdekelne, hogy kB. egy csapágy szettnek mennyi időt kéne, kibírnia a vázban mielőtt cserés lesz. Ami az enyémben van annak kérdéses a kora mert használtan vettem a vázat. A hozzászólásokat előre is köszönöm. Üdv: Bose401

Elküldve: 2013.02.14. 09:01 kovacstibor79 

  • kovacstibor79 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 62

@Bose401: Abban igazad van hogy télen síkölcsönző, de ugyan az a srác csinálja azt is, szóval ott van mindig. De megértem az érveléseid...

Elküldve: 2013.02.14. 00:35 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@kovacstibor79: Télen az nem snowboard kölcsönző? Én úgy tudom, hogy a kerékpáros része az üzletnek, csak tavasztól "elérhető". Nekem elviteles jobb lenne, mert a váz szétszedett darabjait nem szívesen cipelném keresztül gyalog ( autóm nincs, buszra meg nem költök) a fél városon. Szóval szerintem ez nem járható út. De azért köszi a tippet!

Elküldve: 2013.02.13. 23:42 kovacstibor79 

  • kovacstibor79 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 62

@Bose401: Szia! Tudom ajánlani a Maklári uton lévő BikeWorkShop (MakkMarci vendégház) bringás üzletet. Az ott lévő srác nagyon segítőkész és a honlapján is ajánlja hogy ha kell akkor szivesen segít szerszám ügyileg (természetesen csak helyben, nem evitelre). Illetve ott árat is tud mondani a csapágyakra, én redszerint ott vásárolok és elfogadhatóak az árak, ugyan neten 1-2 helyen olcsóbb lenne, de arra várni kell, ja és a posta költség is rá jön... szóval kb ott jön ki a vége.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!