manapság honnan lehet venni 3-5ezer Ft között értelmes DH külsőt?

1-11 (11 hozzászólás)

Elküldve: 2019.05.15. 17:17 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27
Témaindító hozzászólás:

nézegettem pár weboldalt és azt kell mondjam,ebben az árkategórában kb. válságos a helyzet DH külsők terén,valahogy nem igazán találni az aranyközéputat,volt már Triton-om,ami nagyon nem vált be,meg voltak CST-k,amiből az Ouster 1nek elment,de inkább eladtam,eddig az abszolút győztes a Kenda Kinetics volt,olcsó,tartós,és minden létező szinten jobb,mint a mostani 60a-s Maxxis Minion dh-m,viszont már kb. sehol nem kapni,mi a helyzet pl. a Vee Rubber Ninja dh-val? vagy mi jöhetne még szóba?

Elküldve: 2020.03.11. 20:48 MastaD0c 

  • MastaD0c avatar
  • hozzászólások: 5

@DenPatrik: én rosebikról vennék magic marrit

Elküldve: 2019.05.29. 21:01 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Kiskopasz85: raceking, tabletop, rapid rob, racing ralph

Elküldve: 2019.05.18. 15:50 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

@sipi88: hát relatív,h kinek mi számít közelinek,de asszem ide már érdemesebb autóval áthozni a bringát,én Salgótarjántól kb. 15km-re lakom,főleg Kiaharyánban szoktam tekeregni,fa irtásokban,meg helyi ösvényeken,sajna a homokbányát elkerítették,így a freeride kiesik :( jelenleg nincs autóm,pedig jó lenne bejárni az országot,kikpróbálni más helyeket,akár más bringásokkal karöltve is

Elküldve: 2019.05.18. 15:09 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

@DenPatrik: Jól hangzik ez a hely, közel van Heves megye északi részéhez? Rcz-n szoktak lenni eléggé akciósan gumik. Ha nagyobb mennyiségben rendelsz, akkor megérheti!

Elküldve: 2019.05.17. 20:13 Kiskopasz85 

  • Kiskopasz85 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 2

Melyik freeride gumit vegyem ami széles és bütykös de sokat használnám aszfaltra is?(Ne kopjon gyorsan).Most Maxxis DTH van 2.3-as csak ugye ez sima felületű és terepen már más kéne viszont nem akarom cserélgetni a külsőt!

Elküldve: 2019.05.17. 14:51 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

@sipi88: egyébként énis is csak olyan 65-70 kiló vagyok,és nem 1x felütöttem a tritont,volt,h csak egy 30cenits lelépésről tottyantam le,és 1 kis apró gödörbe érkeztem le,kemény homokos talajon,és felütés lett belőle, ez a radical ride felütés elleni technológia 1 vicc,pedig 2,5ös conti belsővel használtam,egyszerűen a puha keverék miatt baromi könnyen összecsuklik az oldalfala,emellet iszonyat könnyű volt kiszúrni is

Elküldve: 2019.05.17. 14:45 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

@sipi88: na igen,kinetics-nél nagyon el kell találni a nyomást,de aztán uh...a falra felmész vele :)engem nem 1x megmentett szélsőséges helyzetekben,amikor a legtöbb gumi már rég elvérzett volna,volt,h rézsübe ferdén ugrottam be,kb. az oldalbütykökre érkeztem és még akkor is megfogott nem is olyan kis tempónál,az a fajta gumi,ami ha meg is csúszik azonnal fogást talál,1x kényszerültem miatta a földre,de akkor szinte folyt lefélé a hegyoldalon a víz,de mentségére szóljon h,már kopott is volt,a tritont ugyanott ütöttem szarrá,igaz saját hibából,lefelé a rézsüben volt keresztbe 1 fa,amin át akartam húzni a gépet,de túl korán kaptam fel,aztán telibe a fára érkeztem,amin pont 1 letört gallyat találtam el,ami átütötte a gumit,úgy h behorpadt a felni mind 2 odala

Elküldve: 2019.05.16. 20:22 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

Nekem is triton van, 4500 forint volt egy pár. Én meg a kinetics-et nem szeretem, túl kemény az anyaga, és talán keskenyebb is. Triton szakadozik (mint a többi puha anyagú gumi), de én nagyon alacsony nyomáson használom, könnyű is vagyok, nem probléma. A csúszkálását külön szeretem is, mert kontrollálható.

Elküldve: 2019.05.15. 17:45 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

@Kiskopasz85: pl. a gyors,néhol szinte betonszáraz ösvényeken,blokkolva a kereket eléggé elcsúszkált,mintha talajba vájás helyett inkább "elfeküdtek" volna a bütykei,a kavicson se tudta magát igazán átvágni,ott is csúszkált rendesen,nameg iszonyat puha volt,napi 3km aaszfalt után pár hét múlva elfogytak a középső bütykei,aztán meg az oldalsók kezdetek szakadozni,felütni és kiszúrni is nagyon könnyű volt

Elküldve: 2019.05.15. 17:21 Kiskopasz85 

  • Kiskopasz85 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 2

Én most vettem Tritont.Az miért nem jó?

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!