Marzocchi 55 R átalakított csillapításhoz hány w-s olajat?

Linkelt termék: Marzocchi 55 R
1-10 (10 válasz)

Elküldve: 2011.12.26. 11:54 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66
Témaindító kérdés:

Freeride ra használnám!100 kió körül vagyok rá kell fújnom és akkor már nem igazán érezni a csillapítást!Sűrűbb olaj kell bee most elvileg az előző tulaj szerint 5 w van benne de eléggé sűrűnek tünt ahhoz ezért szeretném megtudni, hogy ki milyen olajat használ bele?

Elküldve: 2012.03.05. 11:37 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66

@Peetz56: figyi én a kupakokon egy tizeddel nagyobb külső átmérőjű tömítőgyűrűket raktam bele alul is kicseréltem az összes tömítést és sehol semmi baja nincsen!most tél végén elkezdte ereszteni a levegőt kicseréltem a szelepet benne ami am ugyanaz mint egy jó minőségű motor szelep!És megint semmi baja!

Elküldve: 2012.02.20. 20:53 Peetz56 

  • Peetz56 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7

@A noxos: akkor lehet, hogy nem kell ide szimering csere meg hasonlók csak a tömítéseket nézzem át? Egyébként köszi a választ, mindenre gondoltam csak arra nem hogy a tömítésekkel lenne gond :D alap állapotban nem folyik, ha benyomom a becsúszót akkor viszont mindenhol :D még a levegő ráfújó szelepnél is érem hogy olajos a jobb szár tetején...

Elküldve: 2012.02.19. 10:31 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66

@Peetz56: csuka ott valami nagy gáz van ha fosi az olajat mert nem kéne neki egyáltalán sehol!Tömítéseket ellenőrizd nem e átszakadtak...ne foglalkozz a szorzószámokkal fújd fel h jó legyen és kész!

Elküldve: 2012.02.09. 13:03 Peetz56 

  • Peetz56 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7

sziasztok! nemrég vettem észre, hogy a telóból a szimeringnél is, és alul is szivárog az olaj...67 kg vagyok! biztoa ami biztos, akkor 10w alatt semmi értelme olajat tenni bele? Ja és még valami, bár ez nem ide tartozik...:) mert a google is arra jó hogy amit keresel azt biztos nem találod :D! írnátok nekem egy levegő ráfújási szorzószámot?:) szeretném a testsúlyomhoz optimálisra beállítani a telót :) a választ előre is köszönöm!

Elküldve: 2012.01.08. 07:47 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66

@skater: Valami nagy gáz van mert 15 w re nem reagál a csillapítás!!!! megy inkább a nyílt olajosra alakítás a régi marzocchik rendszerének lemásolásával...:D

Elküldve: 2011.12.30. 22:09 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66

@skater: Köszönöm szépen hálás vagyok a segítségedért....

Elküldve: 2011.12.30. 22:01 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

Nekem az 55R-nek megmaradt a visszaút állítása átalakítás után is és 75 kiló vagyok+cuccok, tehát 100 kilóhoz is jó lehet a 10w olaj, de volt egy srác aki 15w-t rakott bele és működött bár neki akkor már kezdett szét esni a sufnizott szelep, de lényeg, hogy 10w alatt hülyeség bele tenni olajat.

Elküldve: 2011.12.27. 17:00 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66

köszönöm én 15 w re gondoltam bele mert fel kell fújnom a 100 kilómhoz...

Elküldve: 2011.12.26. 15:19 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

mivel nem nyílt olajfűrdőről van szó, hanem egy sufnizott megoldásról, így merem gondolni, hogy mindenkinek tök egyértelmű az hogy 5w olaj szarra sem elég bele. (nem tudom ki állítja, hogy ilyet kell bele rakni) amíg meg volt ez az "R" szériás levélnehezékem, addig 10w-t használtam benne.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!