Marzocchi 55 R....55 ATA megéri-e?

Linkelt termék: Marzocchi 55 R
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2012.06.30. 19:31 Smoky2011 

  • Smoky2011 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 27
Témaindító kérdés:

http://www.marzocchi.com/template/detailProdotti.asp?LN=IT&idC=1629&IdFolder=113&idMY=55897&IdOggetto=55953#

Info kellene erröl a telorol:) Megéri beruházni egy ilyen telora?? Megbizhato mit tudtok mondani rola??:)

Üdv Ákos

Elküldve: 2012.07.01. 10:29 madmike 

  • madmike avatar
  • DH/Freeride arc
  • Freeriderek csapat
  • Freeriderek csapat
  • hozzászólások: 7

mért nem kérdeztél engem :) elég sokat tudok rólla mert én cseréltem benne olajat és szimeringet tisztában vagyok a belső szerkezetével az esetleges hibáival és eladáson kívül elmondom mert nem akarom hogy csalódj bármiben :)

ez a villa alapjáraton is jó darab könnyebb de mégis rugalmasabb mint egy 55r mivel nikkelezett a becsúszója így karcállóbb is ami gond volt nekem eddig vele az mindössze az hogy az ata ha elkopik az O gyűrű benne átenged egy visszaút csillapító kamrába levegőt és emiatt össze esik a teló ha ez rendszeresen karban van tartva nem történik meg nálam is csak 1x fordult elő :) a visszút bírja a strapát nem keményedik haszálattól függő olajcsere bőven megteszi pl ha minden nap akkor fél évente nem árt neki :) neked is mivel merev vázad van így jól jöhet az ATA rendszer én úgy használtam hogy tekerés 160mm,ugrálás 110mm elég masszív darab mert mondják a cimborák ami engem túlél az nagyon jó minőségű darab :)

Elküldve: 2012.07.01. 10:20 ISMET 

  • ISMET avatar
  • dirt/street gyerek
  • BIKE BANDITS csapat
  • BIKE BANDITS csapat
  • hozzászólások: 79

Az 55R egy elég jó darab, nálam végülis 1 hónapot volt csak, kipróbálásra, de nekem túl nagy volt így eladtam, 160mm rúgóútból mindet kimozogja, össze lehet húzni akár 100mm-re is aki másra is használni akarja, 160mm rúgóúttal előnyös a nagy helyeken például én egy pályának letértem egy részéről ilyen nagy gazos helyre de mondták hogy ne áljak meg hanem menjek tovább így át mentem vele mindenen ami az útba volt, úgymond ilyen nagy romboló teleszkóp :D:D

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!