Marzocchi 888 RCV

Linkelt termék: Marzocchi 888 RCV
1-9 (9 válasz)

Elküldve: 2017.06.23. 17:25 Gchris 

  • Gchris avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7
Témaindító kérdés:

Sziasztok. Szerviz előtt szeretném ha valaki tudna segíteni. A porvédő szimeringet cserélném, de olyan mérete van amit még sehol sem találtam....37.89x51.6 8 14 van egy pár kerékpár üzlet ahol webshopban van, de a harmadik felhívása után már letettem arról,hogy kapok ilyet. Köszi a segítséget.

Elküldve: 2017.07.11. 21:52 Gchris 

  • Gchris avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7

@Gchris: Szia. Beszéltem a súper seal kft.vel. Sajnos teleszkóp szimeringet nem tartanak és segíteni sem tudnak.

Elküldve: 2017.07.02. 18:11 Gchris 

  • Gchris avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7

@Teos: Köszi a választ. Már össze raktam, de azért minden lehetőség érdekel. Fel hívom őket aztán meglátjuk. A gyártást más is ajánlotta már, csak mivel nem nagy mennyiségről van szó, így lehet nem fog menni. Ha mégis sikerül jelezni fogom

Elküldve: 2017.07.02. 12:37 Teos 

  • Teos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 11

Bocs, most olvasom, hogy már mindegy... :D

Elküldve: 2017.07.02. 12:35 Teos 

  • Teos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 11

Szia! Ha még nem oldódott volna meg problémád, ajánlom a Kaszásdűlőnél a Super Seal nevű céget. Szinte mindenük van, vagy tudnak szerezni, de ha mégsem, gond nélkül legyártatják. Remélem tudtam segíteni!

Elküldve: 2017.06.30. 21:09 Gchris 

  • Gchris avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7

@DenPatrik: vettem egy 38x50x10.5 méretű olaj záró szimeringet. Be is raktam. Most jónak tűnik. Remélem bírni fogja. A porvédő meg várat magára, azt mondták az még bírja. Hát remélem, de furcsa, hogy ilyen szinten nincsen se infó se alkatrész.

Elküldve: 2017.06.27. 17:57 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

@Gchris: hacsak ebay-en nem lenne még,haverom mondjuk 1x csináltatott ilyen műanyag szerű anyagból szimeringet,igaz az csak 1 sima elasztomeres suntourhoz volt,de szerintem gumiból ilyen szimernigeket nemlehet esztergáltatni

Elküldve: 2017.06.27. 10:33 Gchris 

  • Gchris avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7

@DenPatrik: Köszi a választ. Folyamatosan járom a csapágy szimering üzleteket, de a baj az hogy ilyen méretet nem tudnak még drágán sem... két fajta méretem van az olaj záró 37.89x50x10.4 a porzáró pedig 37.89x51.6 8 14 most már igazából alternatív megoldást keresek.

Elküldve: 2017.06.26. 16:44 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

bringaboltban nekem azt mondták,h az újabb marzókról letett a gyártó,így márzóék már csak a saját telóikhoz küldenek szimeringet(gondolom itt a full olasz gyártmányokra gondoltak)de haverom pl. csapágyboltban vett manitou travis-hez,olcsó szimeringeket és aszonta teljesen jók,bár valaki mondta itt,h neki azok nem váltak be,más kérdés,h szakszerűen lettek-e neki kicserélve,meg ugye a külső belső átmérőket tudni kell hozzá

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!