Marzocchi 888 RCV talán engedi az olajat!?

Linkelt termék: Marzocchi 888 RCV
1-9 (9 válasz)

Elküldve: 2013.03.25. 22:08 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100
Témaindító kérdés:

Sziasztok. Sajnos egy hete kb. nagyot bukottam. Sajnos nem sikerült megugranom egy 6m-es road gap-et :( Eddig mindig sikerült, de most nem számoltam a puha talajjal ami lelassított, így nem volt elég sebességem. Nos...az első kerékkel találtam telibe az érkezőt. 2-3 bukfenc aztán a bringa jó pár méterrel tőlem landolt. Egy hét elteltével most vettem elő a bicót, és láttam, hogy a porvédő szimeringek nedvesek (olajosak). A bukásom előtti nap szedtem darabokra a tellót és cseréltem olajat. Lehetséges, hogy a fölös olajat vagy a zsírt hordta ki a becsúszó vagy pedig idegeskedjek, mert a belesetem következménye??? Mit gondoltok, szedjem szét és cseréljek esetleg szimeringeket benne? Vagy perselyt mennyire nehéz cserélni és megoldható-e otthon? Vagy még várjak vele és tesztelgessem a villát pár napig? Köszi előre is a segítséget!

Elküldve: 2013.04.10. 14:45 dh-sistvan 

  • dh-sistvan avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 1

Üdv!

Nekem egy kérésem lenne, a szimering méretét meg tudja valaki mondani?

Előre is kösz!

Elküldve: 2013.03.26. 22:56 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

@öcsi: Na most még inkább megnyugtattál :) Én annyira telibe találtam az érkezőt, hogy a villa nyakában a rózsa fennebb jött és újra kellett húzzam XD Na de remélem egyéb gondom nincs vele. Külsőre semmi rendellenesség nem látszik. Április 6-án lesz a szezonnyitó első verseny, ott majd kideül mi a szitu vele. (Ha helyrejön addig a térdem :()

Elküldve: 2013.03.26. 20:18 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

@mikloskaresz: Biztos am, hogy nincs vele para. Nálam a Boxxerral a Demo már találkozott fával... frontba egy longot beugorva és túl száltam a kanyar felett. Szal, kivédhetetlen volt és azt hittem hogy ott a helyszínen összetöröm a bringát. De semmi baja.

Szal, a tied vaskosabb. Kibírja. Amióta nekem is a 888 van, nem féltem egyáltalán... csak egy picit. =P

Elküldve: 2013.03.26. 16:13 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

@bundasalma: Nem így terveztem a dolgot :P Azt nem tudtam megérteni, hogy az Istenbe tudott tőlem kb 6 méterre megállni a bringa :P Akkor is úgy, hogy egy fának ütközött. Pedig az ütközés ponttól még nyomtam 2-3 bukfencet / frontflippet XD Örvendek, hogy nem lett komolyabb baja. Csak a térdem kell még helyrejöjjön.

Elküldve: 2013.03.26. 16:05 bundasalma 

  • bundasalma avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 97

@mikloskaresz: vigyázz arra a gyönyörű kerékpárra te, ne rögtön szezon elején tedd tönkre ;-DD

Elküldve: 2013.03.26. 15:02 mikloskaresz 

  • mikloskaresz avatar
  • DH/Freeride arc
  • Erdélyiek csapat
  • Erdélyiek csapat
  • hozzászólások: 100

Nem működik másképp mint előtte. Ugyanolyan szépen és egyenletesen mozog. Most még hagyom, aztán lássuk mi történik vele :)

Elküldve: 2013.03.26. 14:43 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

@mikloskaresz: Ez minden telónál előfordul. Használd azért... van felesleg amit kirak magából.

Elküldve: 2013.03.26. 13:51 terminator 

  • terminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 285

nem vok dh arc. De ha nem érzel a korábbihoz képest nagy változást a villa karakterisztikáján,tehát működik....hagyd úgy egyelőre.

A perselyt otthon nem hiszem,h cseréled könnyen.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!