Marzocchi 888 RV villánál mennyire kell meghúzni a csavarokat?

Linkelt termék: Marzocchi 888 RV
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2011.02.05. 22:02 duckfather 

  • duckfather avatar
  • DH/Freeride arc
  • Veszprém megyei bringások csapat
  • Veszprém megyei bringások csapat
  • hozzászólások: 3
Témaindító kérdés:

Hi! ti mennyire húzzátok meg a villa csavarjait? én az alsókat ami a tengelyt tartja addig h összeérjen, azalsó vállnál is h összeérjen, a felsővállnál meg kb 1 mm van, szerintetek ez így jó? ez az első (komolyabb)villám, nem akartam megtépni...

Elküldve: 2011.02.09. 18:46 duckfather 

  • duckfather avatar
  • DH/Freeride arc
  • Veszprém megyei bringások csapat
  • Veszprém megyei bringások csapat
  • hozzászólások: 3

Köszönöm szépen a válaszokat! igen láttam ,de nekem a 4 Nm nem mod semmit (asszem annyi,de nem is az alényeg..) de azért köszönöm az infókat (főleg neked. pepe, a tied volt a leg egyértelműbb)

Elküldve: 2011.02.06. 11:25 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

Minden villa lábának az alján van egy figyelmeztetés, hogy hány "nm"-el szabad meghúzni a csavarokat. Azt el kell olvasni. Konkrétan a 88RV villának a bal láb alján van ez a figyelmeztetés.

Elküldve: 2011.02.06. 08:25 bandyta 

  • bandyta avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 104

Elküldve: 2011.02.06. 02:22 Don Pepe 

  • Don Pepe avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

Alul addig, mig egy rendes 4es rovid inbuszkulccsal kozepes erot kell kifejteni. van egy pont, amikortol erzed, hogy nehezebb mar huzni, onnan picit meg. Felul is ugyanez. A csavarokat hosszabb tavu osszeszereles elott ki szoktam venni, es vegig kb 3 reteg teflonszalaggal korbe szoktam tekerni, es ugy visszatenni. Egyreszt vedi a menetet, es egyfajta csavarogzitokent viselkedik,de nem ragad be a csavar, mintha beragasztanad.

 
Ez egy lezárt téma!