Marzocchi Drop Off 4

Linkelt termék: Marzocchi Drop Off 4
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2021.04.09. 16:15 Bazijoe 

  • Bazijoe avatar
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Marzocchi drop off 4 QR20 150-ben szeretnék szimeringet-gumi tömítést-olajcserét végezni.

Googléztam egy párat és ez volt a "legjobb" találatom, viszont ez csak szimering és porlehuzó. Ebben sem vagyok biztos, hogy jó-e hozzá. https://csodabike.hu/Szimeringszett-32mm-Enduro-FK-6607-Marzocchi

Konkrétan nem találtam sem ebayen, sem független weboldalon olyan javító készletet ami kimondottan ehhez a típusú teleszkóphoz való (mint mondjuk autodocon egy komplett szelepfedél tömítő készlet egy adott motorhoz). Feltételezésekbe pedig nem szeretnék bocsátkozni információ hiányában hogy a "Marzocchi 32mm Seal Kit Gasket Set 850768/C NEW NOS" jó-e hozzá mivel ahhoz túl borsos az áruk hogy lutrizzak evvel.

Tanácsotokat, segítségedéket szeretném kérném, hogy hol tudnám beszerezni ezeket a dolgokat, hol érdemes nézelődni?

Van lehetőség ezt egyben megvenni valahol, vagy külön kell kell? Esetleg van valamilyen autodoc szerű weboldal/applikáció ahonnan az ilyen dolgokat gyorsan egyszerűen be lehet szerezni?

Elküldve: 2021.04.15. 23:59 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

@Bazijoe: nekem z1-ben gyárilag 32x42x6.5 ös szimering van,de jó volt bele a 7es magasságú is,anno csapágyboltban vettem,1 szezont kibírt probléma mentesen,de méret alapján be tudták szerezni bringa boltban is,csak az valamivel drágább volt,de ha csapágyboltban olyat veszel ami nagyobb nyomást is kibír,annak is jónak kell lennie,ha meg nem engedi az olajat\levegőt a teló,akkor nem muszáj azonnal kicserélni,csak szerelésnél kell 1 kis rafinéria,h nem baszd szét a szimeringet,csak azt most nem esik jól leírni,azzal a kevés o gyűrűvel én meg nem foglalkoznék addig amíg nincs semmi szivárgás, az alsó zárócsavarnál picit rafkós a méretük,de be lehet szerezni azt is

ha meg beírod google keresőbe h, teleszkóp szimering 32x42x7,akkor hoz rá találatokat athena-ban is meg más márkában is

Elküldve: 2021.04.15. 13:06 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Szia!

Tudom nem a legolcsóbb, viszont egyszerű megoldás: elküldöd és megcsinálják. Pl. http://doctorbike.hu/villa-szerviz/

A Fox hátsó tagomba nitrogén is kell, meg a tömítésekkel se sok kedvem volt szívni, hogy honnan, milyet, biztosan jó lesz-e. Elküldtem postán, cserélték amit kellett, mert minden ott van nekik polcon, nem szétszedéskor jönnek rá, hogy basszus, még ez vagy az is kellett volna és +2 hét, aztán visszaküldték és jó.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!