Maxxis Holy Roller mennyire jó utcára?

Linkelt termék: Maxxis Holy Roller
1-16 (16 válasz)

Elküldve: 2014.07.11. 22:05 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51
Témaindító kérdés:

Üdv! Elkozpott az előző gumiszettem és újba szeretnék befektetni, ami nem nagyobb 2.3-nál és nem kopik hamar, meg tapad is. Ezért eddig a Maxxis Holy Roller tűnik a legkifizetődőbbnek, nem tudom elvileg felütni ha 4 bar körüli nyomás van benne, bár inkább 5 felett szeretném használni a következő szettet, bármi is legyen az. Mennyire jó a Maxxis Holy Roller utcai felhasználásra, persze street mtb-s ként vagy ha nem ajánljátok, helyette mit? Válaszaitokat előre is köszönöm.

Elküldve: 2014.07.12. 14:21 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

@spank309: A Pilisnél 2 DTH van de mind a 2-t összehalythatónak írja, pedig elvileg az egyiknek drótperemesnek kell lennie. Meg árbeli különbség is van.

Elküldve: 2014.07.12. 14:17 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

@spank309: Köszönöm szépen :) 2.15-öst vennék csak, mert a vázban szűkösen fél csak az a méret, így hogy 2.15-ös van egy kis hely, meg 8-as van a kerékben, egy minimális.

Elküldve: 2014.07.12. 14:10 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@UMF hardy rider:

Itt atom drága szerintem, de még így is megéri, viszont ez 2.3-as.

http://www.bikestore24.hu/maxxis-26x230-dc60a62a-p-143962.html

Itt nemtudom hogy vane, de elvileg kell hogy legyen:

http://pilissport.hu/kerekpar-felszereles-gumikopeny-gumikopeny-26-m147-dth-26-p-6051.html

Elküldve: 2014.07.12. 14:06 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

@spank309: Erre én is gondoltam, :D hogy megmarad-e a gumi a felnin, de hát megkell maradjon, erre is van kitalálva :) Drótperemessel sem lenne éppen bajom, mert ha egyszer jól felteszem akkor nem angyon kel levenni, max defekt miatt, mondjuk nekem a crazy bobbal másfél év alatt egysem volt, igaz 4 bar fölött használom mindig. Áraban mennyi egy drótperemes? és hol lehet beszerezni? nem láttam raktáron sehol sajnos.

Elküldve: 2014.07.12. 14:03 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@UMF hardy rider: Kevláros a hajtogatható, könnyebb és szerintem tartósabb is, drótperemessel az a baj hogy nehezebb és ha sokat rakod fel, le szétmegy a pereme és kilátszik a drót. Crazy Bob-omat elég sokat szigszalagoztam emiatt :D Meg szerintem könnyebb is feltenni a hajtogathatót viszont sokak félelme hogy lerobban a gumiról nagyobb ugrások miatt, de nekem ilyen még nem volt.

Elküldve: 2014.07.12. 13:57 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

@spank309: És különbség a drótperemes és a kevláros között? Nem használtam még kavlárost, azért kérdezem, és a simi hajtogathatósról tudsz valamit?

Elküldve: 2014.07.12. 13:54 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@UMF hardy rider: enyém kevláros, kb. fél kiló, atom könnyű egyszer kaptam vele defektet és azt is úgy hogy az oldal falba ment bele egy fél centis tüske. De haveromnak drótperemes van, az is jó ugyan úgy, neki 24-esbe van 480 gramm 1 darab, kemény :D

Elküldve: 2014.07.12. 13:51 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

@spank309: Úgy érted hogy 26*2,15 :) én is ilyen méretet szeretnék egyébként :) és a tiéd a sima hajtogathatós alap DTH vagy a kevláros?

Elküldve: 2014.07.12. 13:47 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@UMF hardy rider: ez atom street gumi, de bírja a dirtet is, alig van ellen állása, nem úgy mint a rollernek... ajánlott nyomás 2.4-5.5 bar, én személy szerint 4.5-5 baron használom. Maxxis DTH 26x1.15

Elküldve: 2014.07.12. 13:37 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

@KBalazs: Szeretem nagy nyomáson használni a gumikat, mert nem vesztek energiát rajta, meg nem fordul le, pl a crazy bob 3 báron kezdett lefordulni :/ meg van bmx-en holly rollerem és 4 báron sem az igazi(hátul)

Elküldve: 2014.07.12. 13:34 KBalazs 

  • KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 170

Nekem már több éve fut egy szett 2.2-es holy rollerem. Szerintem ha tudsz venni olyan méretben mindenképp tedd meg mert megéri minden téren. Viszont 3-3.5 bárnál többet nem nagyon kell bele fújni, mert annyinál sem valószínű hogy felütöd.

Elküldve: 2014.07.12. 13:34 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

@spank309: Gondolkodtam azon a gumin is, csak úgy gondoltam utcát nem bírja, mert kopna meg dirt gumi alapvetően, de ha neked tényleg ilyen jól bírja, algondolkodom rajta. Neked milyen típusúd van pontosan?

Elküldve: 2014.07.12. 13:32 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@UMF hardy rider: Maxxis DTH a legjobb! Haverom 2 éve használja utcán kopos kb. nulla és cipővel fékezik a hátsó gumin, defektet bírja, könnyű mi kell még? Én is azt használok és azt is fogok.

Elküldve: 2014.07.12. 13:30 UMF hardy rider 

  • UMF hardy rider avatar
  • dirt/street gyerek
  • United Merida Freeriders csapat
  • United Merida Freeriders csapat
  • hozzászólások: 51

@dome003: Köszi :) csak nekem utcára kellene, én utcai mtb-s vagyok, legalábbis próbálgatom a vasat ac után, és a Conti nekem oda nem lenne jó mert forgásoknál kicsúszik :/

Elküldve: 2014.07.12. 01:38 dome003 

  • dome003 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Continental X-King 2.2 29er-t használok, nem kopik, nem szedi fel a sarat, és ezek mellett nagyon jól tapad, az igazi német minőségből nem spórolnak ki semmit, lehet drágább a tpi sűrűsége is durva, szóval a defekt is nagyon kizáró ok :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!