Megérné megvásárolni ez a biciklit? (Author Exe 24:00)

Linkelt termék: Author Exe 24:00
1-13 (13 válasz)

Elküldve: 2012.11.03. 13:40 spir1t 

  • spir1t avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 16
Témaindító kérdés:

Eddig úgy volt hogy felújítom a meglévő Dirt cangámat, 14,5" magas és 26" hosszú a mostani vázam. Csak az a helyzet hogy ezzel nemigen tudnék streetezni, és azt is szeretnék, ezért gondoltam hogy veszek használtan egy Author Exe 24:00-et. találtam használtan egész jókat 250euro-ért (70k ft). Szerintem jobban járnék egy teljesen más biciklivel, mintha felújítanám. (elég sok dolgot kéne cserélni a mostani bikeon és az kb 200euro lenne). Csak a merevvillától tartok egy kicsit.. Dirt-en eddig csak teleszkópos biciklivel ugráltam.. páran mondják hogy jó merevvillával is, de sokan mondják azt is hogy szr meghogy szétbszom vele a csuklóimat.. Mit gondoltok? jó lenne ez a bicikli nekem? (nem vagyok nagyon magas, max 170 cm.. 165-170 között inkább.. és 60kg) Akinek esetleg valami tapasztalata van, pls ossza meg velem :) Előre köszönöm!

Elküldve: 2012.11.05. 23:14 camp 

  • camp avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 64

@spir1t: nincs mit:D

Elküldve: 2012.11.05. 18:27 spir1t 

  • spir1t avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 16

Köszönöm a választ mindkettőtöknek, sokat segítettetek! Tavaszig még a mostanimat fogom használni aztán tavasszal meglátom hogy milyen ajánlatok lesznek, és aztán megpróbálok szerezni egyet :D mégegyszer köszi a segítséget :)

Elküldve: 2012.11.05. 16:28 ocsika96 

  • ocsika96 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 69

@camp: igen de azt is nézd hogy az argyle nem nem 80mm-es és hogy a srác aki eltörte az azért testesebb is! arról nem is beszélve hogy az 2009es váz vagy régebbi és ő amit venne az 2010es és full át van szabva a bicó! volt 2009es vázam meg van még egy 2010es is! úgyhogy remélem nem magyarázod meg hogy ugyan olyan...

amúgy meg az is elképzelhető hogy a merev villa kifárasztotta és a nagyobb terhelésre megadta magát!

nyugodtan vedd meg a lényeg hogy 100mmes nél nagyobb telót ne tegyél bele! és lehetőleg 2010est vegyél(sárga)

Elküldve: 2012.11.05. 16:19 camp 

  • camp avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 64

@camp: és ha túl nagy teleszkópot raksz belea többi vázat is kinyírod vele szóval ez nem az exe hibája

Elküldve: 2012.11.04. 23:48 camp 

  • camp avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 64

@spir1t: ha merevvillával vagy MAX 80-AS teleszkóppal használod nem hiszem hogy lesz vele baj. A képen látható exe amit linkeltem az (azthiszem) 100-as Argyle-val volt használva vagy 90essel nemtudom pontosan. És mivel szar volt így a fejcsőszög, más volt a geometria, így a váz ezt nem bírta. De ha 80-as teleszkóppal vagy merevvillával használod akkor sokkal kisebb az esélye hogy lesz vele bármi probléma. Én aztmondom vedd meg, mert ennyiért megéri.

Elküldve: 2012.11.04. 20:49 spir1t 

  • spir1t avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 16

akkor most vegyem meg vagy ne ? :D mert most így el vagyok keseredve.. milesz ha kidobom érte a pénzt és eltöröm? és neten nemtaláltam hasonló street dirt cangát csak ezt az author exet

Elküldve: 2012.11.04. 18:40 camp 

  • camp avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 64

@ocsika96: http://foto.testbike.hu/index.php?p=foto&gid=10649&id=7&pp=usrgl&uid=10914

ez egy 302es Argyle-val volt használva. Merevvillával főként streeten volt használva és nemvolt vele probléma pedig streeten azért többet kap jóval mint dirten.. Majd bele került az Argyle és ez lett a vége...

Elküldve: 2012.11.04. 18:15 ocsika96 

  • ocsika96 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 69

@camp: Attól még törhet! Csak kíméli a vázat ha 80-100-es a teleszkóp! nyilván ha egy 160 a teleszkóppal használod akkor más szögbe áll az egész váz és azért törik! Merevvillával könnyeben törik a váz mint egy 80-100mm es teleszkóppal! (volt már 2db 24 es exém és egyik se tört el pedig mind a 2őt pike 409 95-140mm-el használtam dirt/street-en is!)

Elküldve: 2012.11.04. 17:51 spir1t 

  • spir1t avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 16

@camp: aha értem köszi a választ :) úgynéz ki hogy tavaszra meglesz az author exe :D

Elküldve: 2012.11.04. 12:15 camp 

  • camp avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 64

@spir1t: hát én bmx-ezek de a haveromnak most ns funda 2-es merevvilla van benne azzal nekem jobban bejön mint teleszóppal, streeten dörtön egyaránt:D merevvel jobb minden a teló az csak csillapításra jó(szerintem). és ha merevvillával használod úgy nemfog törni meg egyebek..

Elküldve: 2012.11.03. 14:19 spir1t 

  • spir1t avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 16

Köszönöm a gyors választ! Hallottam ám olyat hogy nagyon könnyen el lehet törni ezt a vázat, igaz ez? És milyen a merevvillával dirt-özni? :D

Elküldve: 2012.11.03. 13:54 camp 

  • camp avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 64

Szerintem megéri. Haveromnak komplett exéje volt 2010es és nemrosz bicó. Pl a h.agy kb 100%-ban ugyan az volt mint a bikepositive dsp csak agang felirattal. De pl a kormány meg a stucni nem a legjobb azt jobb lecserélni.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!