Melyik külső gumit válasszam?

1-7 (7 hozzászólás)

Elküldve: 2019.09.27. 20:21 azaki71 

  • azaki71 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 687
Témaindító hozzászólás:

A jövő évi szezonra a túrázásra használt montimra keresek külső gumit. 50 százalékban aszfalton, 50 százalékban eredi földes - murvás - poros mezőgazdasági utakon közlekedem. Mindemellett fontos a defekt tűrőképesség is.

Pár tesztet elolvasva eddig a Continental Traffic II és a Continental Ride Tour -al szimpatizálok.

De kinek mi vált be hasonló felhasználásra? (köszönök minden véleményt, tanácsot)

Elküldve: 2019.11.19. 19:59 Milán51 

  • Milán51 avatar
  • hozzászólások: 1

Hello! Bocsi ha nem jó helyre megy, de új vagyok még itt. Segítséget szeretnék kérni. Van egy Kelly's Carter 30 2016-os típusú kerékpárom. Külsőt szeretnék rá újat, de amit vettem azzal az a probléma, hogy nem fér el a hátsó sárvédő alatt, szorul kicsit, és nem tudok vele mit kezdeni. A méret jó, mert a gyári külsőről másoltam le a paramétereket. De amit vettem az sajna akad a sárvédőívbe hátul... Ha vkinek van ilyen bicaja, segítsen már, hogy ő milyen külsőt vett rá ami befér a sárvédő alá rendesen. Köszi előre is!

Elküldve: 2019.10.09. 17:59 azaki71 

  • azaki71 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 687

A CST C1391 Traction mellet döntöttem, mert csak jót olvastam róla , így megér egy próbát. Ma fel is raktam, de csak pár km mentem vele. Teljesen más lett vele a kerékpárom viselkedése, ami nem csoda az 26 x 1.50es V66 Rubena külsők után :-) Még új ezért kanyarodáskor csikorgó hangot ad valamint teljesen máshogy fordul vele a kerékpár és terméseztessen nehezebb vele kigyorsítani. De a hétvégi föld / eredi utas szakasz lesz az első igazi tapasztalat szerzés.

Elküldve: 2019.10.02. 18:50 azaki71 

  • azaki71 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 687

Most képbe került egy olcsó külső is a CST C1391 Traction. Egyedül a defektvédelmet hiányolom belőle, de a fórumokon és az ismeretségi körömben is dicsérik. Persze, jövő tavaszig még képbe kerülhet bármi más külső is.

Elküldve: 2019.10.01. 15:33 szaboz 

  • szaboz avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9

@azaki71: Nincs mit:) mindhárom túragumi, bár leginkább a Range Cruiser a leginkább aszfaltfaló; a Land Cruiser Németországban kimondottan MTB külső.

Elküldve: 2019.09.28. 11:01 azaki71 

  • azaki71 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 687

@Szabó48: Köszönöm a tipeket, ezek közül a Schwalbe Land Cruise a szimpatikus, de a véleményekben gyakori és hamar bekövetkező repedezést említenek, emiatt tartok tőle. A másik két modell mintázta a fotók alapján tipikus aszfaltnak guminak tűnik, azokat azért zártam ki, bár lehet, hogy tévedek.

Elküldve: 2019.09.27. 21:56 Szabó48 

  • Szabó48 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Szia! Személy szerint Continental Contact Plus Travel, Schwalbe Land Cruiser, Range Cruiser (utóbbi 622-ben, van 26x1,75 is https://ebike.hu/termekek/kerek/gumikopeny/26-coll-mtb-slick/112001_schwalbe-range-cruiser-k-guard-hs457-active-line-drotperemes-26-os-gumikopeny/)

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!