Melyik vázat ajánlanátok streetre?

Linkelt termék: NS Bikes Capital 2 pivotal
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2013.08.22. 23:06 asdbeni 

  • asdbeni avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 14
Témaindító kérdés:

Kiváncsi lennék, hogy ki mit ajánl a következő vázak közül: NS Capital 2, Blkmrkt Contraband, Pride-Street Main, Mutant X-Ray, Illbike Candy? Leginkább a Candy-re lennék kiváncsi, hogy kinek mi róla a véleménye. Köszi előre is a válaszokat!

Elküldve: 2013.08.24. 16:43 asdbeni 

  • asdbeni avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 14

@Pumpkin: Köszi a hozzászólást! :) Az NS szerintem is jó, viszont a Dartmoorban azok alapján, amiket itt és pinkbike-on látok/hallok, nem igazán bízok meg(főleg úgy, hogy merev villát szeretnék). Egyedül a Ghetto és a Freaky ami tetszetős.

Elküldve: 2013.08.24. 00:43 Pumpkin 

  • Pumpkin avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

tudom, nem vág konkrétan a kérdésedbe de lehet segítek vele valamit.

Elküldve: 2013.08.24. 00:43 Pumpkin 

  • Pumpkin avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

Nem vagyok nagyon streetes de szerintem: Dartmoor, vagy NS bikes mind a kettő kiváló felszereltséggel és ár/érték arányt képvisel. Ráadásul jobb darabokra használtan is ráakadni. lásd: Ns capital, Ns metropolis (asszem van egy a bikediszkontban) Ns Holy széria. Dartmoor pedig szinte mindegyik merev vázas modell Two4, Two6, netán még a Kona Shonky. :D

Elküldve: 2013.08.23. 09:16 asdbeni 

  • asdbeni avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 14

@Prox47: Köszi szépen! :-) Igazából azért hajlottam a monti agyas vázak felé, mert akkor nem kéne újat vennem, bár valószínűleg igazad van a témában. Illbike-ban viszont az ára miatt találtam jobbnak a Candy-t, fele annyiba kerül mint a Peanut, aztán az se rossz ahhoz képest, hogy olyan árban tudja az ember behozatni, mint egy Dartmoor 26P-t ...

Elküldve: 2013.08.23. 07:19 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

Pride-Street maint használ egyik ismerősöm, konkrétan egy 26os bmx, 4peggel használja, sokat csúszik és forog. Nagyon kényelmes bringa egy igazi real street gép. Nekem Capitalem van, igaz nem 2es, de csak annyi a különbség hogy nem integrált pivotalos (azthiszem). Ez is baromi jó gép én is pegezek vele és sokat forgok, de ez a bringa valamivel alacsonyabb, könnyebb odavernem a lánctányért csúszásnál. A többi vázról nem nagyon tudok véleményt mondani azokat még nem próbáltam. Én ezt a kettőt bátran merem ajánlani. Mutantból inkább az evo-t mondanám így látatlanban, mivel az a bmx agyas. Azokban jobban megbízom, masszívabbak hátul mint a 135ös vázak. Illbikeból szintén inkább a Peanut vázat mondanám.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!