Menabo vs. Thule kerékpártartó. Melyik a jobb?

1-3 (3 hozzászólás)

Elküldve: 2015.08.04. 16:03 Charlie-1987- 

  • Charlie-1987- avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító hozzászólás:

Hello Mindenki !

Vettem most egy komolyabb kerót és most mennék Visegrád nyaralni és már vinném magammal kipróbálni. Kérnék egy kis segítséget, ti több mindent tapasztaltatok sajátok vagy mások által. Tehát a téma a következő : kerékpár szállításra vennék eszközt. Vonóhorgom van és gondolom az egyszerűbb ha arra veszek ? ! Évente kb. 10-szer használnám.

Kettőre leszűkítettem:

1. http://menabocsomagtarto.hu/termek/433-menabo-naos-rapid-kerekpartarto

2. http://menabocsomagtarto.hu/termek/415-thule-rideon-9502-kerekparszallito

Tulajdonságai alapján megegyeznek , ahogy utána olvasgatva, járva a dolgoknak amennyire tudtam. A Menabo márkán nagyon gondolkodom , mert sok minden szól mellette csak nem tudom , hogy megbízható-e??? megfelelő-e???? nem sok minden található róla interneten. Thule-ról annál több. Várnám segítségeteket, mindent meghallgatok még ha van más ötletek vagy akármi , vagy hol vannak valamilyen nagyon jó akciók vagy stb.
Debrecen környéki vagyok !

Köszönöm Szépen !!

Üdv. !

Elküldve: 2015.08.07. 09:54 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

Szia! Nekünk ugyan ennek a Thule vonóhorog bicikliszállítónak a háromállásos változata van. Már négyszer használtam. Kétszer ausztriai kirándulásra. Alapvetően meg vagyok elégedve, de vétel után (84 000 forintért vettem) leárazták a komolyabb változatokat, így alig tízezer forinttal drágábban egy jóval egyszerűbb rögzítőrendszerű változatot is vehettem volna. Plusz kellett vennem egy zárat, hogy zárható legyen. Ledönteni nem egy mozdulat, bár nem olyan nehéz csak csavargatni kell. Három biciklit nehéz szállítani, mert mindenhol át kell nézni, hogy ne érjenek össze, vagy ne legyenek egymáshoz túl közel (2-3 cm) mert összedörzsölődnek. Így nyereg leengedés, kormány beforgatás, stb. előkészületekre szükség van. Egyébként felszerelni 20 perc. Sajnos a bicikli kerekek rögzítése egy szalaggal történik, amit nehéz átdugni az alumínium profilin, hiszen nem merev és az alu profil nem egy átmenő furatot kapott, hanem csak megvágták. Én inkább adnák 20 ezer forintot egy drágább Thuléra.

Elküldve: 2015.08.07. 09:39 Charlie-1987- 

  • Charlie-1987- avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

??

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!