Mennyire biztonságos postával kerékpárt venni?

1-17 (17 hozzászólás)

Elküldve: 2013.04.02. 23:32 Berta25 

  • Berta25 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 6
Témaindító hozzászólás:

Szeretnék venni egy bicót, de Vas megyében lakom és pest megyében van.Anyám venné mert ballagásra kapnám ajándékba de nem akarja, hogy postán küldjék el mert attól fél, hogy valami mást küldenek helyette. Hogy át vágnak minket... Meg nyugtathatom, hogy ilyen nem történhet vagy van okunk félni?

Elküldve: 2013.04.08. 23:18 easternbikes 

  • easternbikes avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 3

Üdv ladies and gentlemen :D

Megszeretném osztani a postával kapcsolat kerékpáros élményeimet ha szabad így fogalmaznom:) Ha jól számolom 2-3szor már vásároltam/cseréltem kerékpárt,és a szállítás során nem történt benne semmi kár. Amikor én postáztam kerékpárt,akkor a címzett se panaszkodott nállam semmilyen nem várt sérülésre:) Hogy mi ennek a titka? Még én sem tudom,az előtt(még most is) a véleményem az hogy csomagküldésre(törékenyebb cuccok) alkalmatlan a posta,maximum értékbiztosítva,és minden egyéb szolgáltatással. De ez a csomagszállító emberükön is múlik:) Nade térjünk vissza,ha megbízható,és leinformálható a bolt,tag akkor nyugodtan vásároljatok tőllük postán kerékpárt,de szerintem kérjétek hogy ne szerejelje szét,és ne csomagolja be. Örülök ha tudtam segíteni. Helyesírási,és fogalmazási hibákért pedig elnézést kérnék:) További Szép Estét/Éjszakát :) Aki pedig most indul dolgozni,annak jó melót,és kitartást az éjszaka folyamán:)

Elküldve: 2013.04.08. 22:59 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Ns-Biker87: apropó, jön a jó idő, összeszedem magam fizikailag mert nagyon eltunyultam. azt felmegyek bp-re újratanulni a dolgokat.

meg nyáron kéne egyet sátrazni viktor123-nál ha már van jó dirt-je meg nagy kertje :D

Elküldve: 2013.04.08. 22:18 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@terminator: a postával kapcsolatban igazad van sűrűn kerülnek ki sérült csomagok.

viszont tudod te is, hogy ha valaki postán vesz használt, komplett biciklit. az esetek nagy százalékában nem azt kapja vagy nem abban az állapotban kapja a vevő a terméket mint amit az eladó leírt róla.

ha te nem így látod... akkor kérlek cáfold. de ne légből kapott dolgokkal, mutass tényeket. miután ezekkel megvagy szerintem folytassuk a témát hasonló hangnemben káromkodás nélkül. hidd el, ha ez menni fog neked és mások is olvassák lehet el kezd változni a véleményük rólad.

a staffokat vagy admin vagy mifenéket meg kérem, hogy ezt a témát ne offolják mert mondhatni ez végtelen téma és a kérdés is jól lett feltéve és a válaszok végtelen számban jöhetnek illetve a további kérdések is. ha elharapódzik a dolog terminat-orral akkor szólni fogok és kérni fogom a törlést.

Elküldve: 2013.04.08. 17:46 Berta25 

  • Berta25 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 6

@terminator: Azért annyira csak nem tudnak benne kárt tenni:D Meg már megtaláltam a biciklit és rá a megoldást :D

Elküldve: 2013.04.08. 17:05 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@terminator: majdnem jó ok. de annyira mégse.

Elküldve: 2013.04.08. 15:53 terminator 

  • terminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 285

@Berta25: ne azért ne vegyél postai küldéssel semmit mert átkúrnak,hanem mert a postán dobálnak mindent és széttörik:)

Elküldve: 2013.04.05. 20:22 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Berta25: ment pü

Elküldve: 2013.04.05. 16:56 Berta25 

  • Berta25 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 6

@BalageUMF: http://apro.bikemag.hu/browse/dirt-mtb/kerekpar-vaz/fullos-24-es-dirt-street-l141164.html# de a tiéd az nem annyira dirt nem? mert mögöttünk erdőben van egy pálya és ott tudok gyakorolni

Elküldve: 2013.04.05. 15:07 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@BalageUMF: illetve linkeld be amit találtál

Elküldve: 2013.04.05. 15:07 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Berta25: annyi erővel van nekem is egy eladó biciklim. egy hetet használt. hirdetéseim közt meg tudod nézni.

Elküldve: 2013.04.05. 15:03 Berta25 

  • Berta25 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 6

@Molylepke: Közelben keresgetek, mert mondta anyám, hogy nem megy érte messze. De ha kell akkor elmegyek inkább vonattal érte :D

Elküldve: 2013.04.05. 15:01 Berta25 

  • Berta25 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 6

@BalageUMF: Most találtam egy Magellan Polarx-et az apro.bikemag.hu oldalon 50e-ért

Elküldve: 2013.04.03. 15:54 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Berta25: arról is indíthatsz egy fórumot, hogy mit akarsz venni. nem csak arról, hogy hogyan.

Elküldve: 2013.04.03. 15:32 Molylepke 

  • Molylepke avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 29

Igen kocsikázzatok! Engem nemrég vertek át ugyancsak postával. Nem biciklit, hanem egy protektort akartam venni, és helyette küldtek két pulóvert.. egy szakadt dobozban. 14e-t fizettem ki két szaros pulóverért ami ér 500 forintot. (vagy annyit se) Tehát jól átcseszték a fejem, feljelentettem az embert aki küldte.. Most várom a pénzem.. Megérte?

Elküldve: 2013.04.03. 15:18 Berta25 

  • Berta25 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 6

Hát ezeket olvasva rá kell vennem, hogy kocsikázzunk egy kicsit.:) Bátyámnak krossz motorért mentek messzebb de hát az kicsit más ügy

Elküldve: 2013.04.03. 15:02 Takács Balázs 

  • Takács Balázs avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 345

Hello! Én magam sem javaslom a postai vásárlást, bár ha probléma van van jogi háttere a dolognak, ahol utána lehet járni, de körülményes, és főleg bosszantó ha nem azt kapod amit szeretnél. Az a biztos ha az ember személyesen megnézi, megvizsgálja, kipróbálja a vasat mielőtt megvenné. Itt is találsz pár példát erre: http://forum.testbike.hu/topic/akit-atvertek-vasarlasnal-a-felhasznalok-19

Én azt javaslom ha van lehetőség inkább személyesen menjetek el érte.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!