Merida Matts VÁZ - Mennyit ér/mennyiért kelhetne el?

1-14 (14 válasz)

Elküldve: 2013.02.02. 20:26 FarkasB 

  • FarkasB avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 60
Témaindító kérdés:

Használtan vettem merida matts team edition vázú kerékpárt, és a merev vázam el szeretném adni össztelósra váltás miatt. Utána néztam, a gyári állapotában a kerékpár ára 5300 zloty volt (370.000 Ft) 2005 -ben. Abban kérném a segítségeteket, hogy mennyit is ér, illetve mennyiért tudnám eladni. Egyébként még karc se nagyon található, mintha vadi új lenne. A váz még HFS típusú, és rajta van a vázon a "lightweight" (könnyű súly) embléma is! (KÉPEK A FOTÓIM KÖZT!!!) Várom a segítségeteket

Elküldve: 2013.02.08. 21:57 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Krupcheck: hát én manapság egyre több merida feliratú kerékpárt látok és speciel már undorom van tőle.Értem ez alatt hogy mindenki utánozza a másikat mert ha ennek az van akkor nekem is ilyen kell pedig van más márka is a világon jobb mint a merida.

Elküldve: 2013.02.08. 19:48 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@Vilmos23: ezeket a vázakat pont a Merida felirat adja el, újonnan is, használtan is.

Elküldve: 2013.02.06. 21:17 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Krupcheck: Jó csak sok ember azért nem mindig csak a márkát nézi hanem a kinézetet is mármint az összképet.Nem biztos hogy mindenki odavan a "Merida" szó hallatán és inkább a festés összeállítást és a színt teszik előtérbe.Ha én vevő lennék akkor a legvégső amit adnék érte az 20k mert valljuk be a felett már csinosabb vázakat is talál az ember.

Elküldve: 2013.02.06. 21:07 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@Kraslan: igaz 2 évvel frissebb vázam volt, de csak TFS, és 25ért adtam el, az a max. 20 azért erősen pesszimista összeg.

@FarkasB: Hiába a jó állapot, egy 2005-ös alu váz azért sajnos eléggé öregnek számít. A 2005-ös Merida katalógus szerint a HFS váz akkor 59900 Ft-ba került (nem team edition, de a festésen kívül nem hinném hogy más különbség lenne).

Szerintem egy 25-30 közti összeg reális lenne eladói és vevői szemszögből nézve is.

Elküldve: 2013.02.06. 20:28 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@Kraslan: Bár ezek a régi Merida vázak eléggé kelendőek (nem úgy mint a mostaniak), szóval szerintem 20-30.000Ft között simán el tudod passzolni, ha rátalál valami Merida fanatikus, aki szereti ezeket a régi vázakat.

Elküldve: 2013.02.06. 20:27 Sz. Balázs 

  • Sz. Balázs avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 75

Nekem is hasonló van, csak eggyel fiatalabb és nem team edition. Szerintem jobban jársz, ha megtartod, mert 10 kilóért nem kapsz értelmes vázat megint, márpedig ez egy remek bringa alap lehet!

Elküldve: 2013.02.06. 20:14 Kraslan 

  • Kraslan avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 96

@FarkasB: Nem akarlak elkeseríteni, de minden Merida váz (is) tömeg gyártott cucc. Jó ha 20.000 Ft-t kapsz érte.

Elküldve: 2013.02.06. 20:09 FarkasB 

  • FarkasB avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 60

fel is tettem a képet

Elküldve: 2013.02.06. 19:04 FarkasB 

  • FarkasB avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 60

abszolút hibátlan, karcot se hiszem hogy találsz rajta... meg hát ugye HFS Team edition... Magyarországon csak ilyen vázú kerékpár van még eladó, de képek se nagyon vannak, szóval nagyon ritka.... meg ugye nagyon könnyű is, szóval nem egy hétköznapi tömeg gyártott merida váz... Meg ugye újonnan 5299 zloty (kb 310000 Ft) volt gyárilag... úgyhogy szerintem többet ér mint 10-15 ezer forint. De csinálok és fel is töltök egy képek egy szerintem fontos jelzésről ami a vázon van! még ma felteszem a képeim közé...

Elküldve: 2013.02.04. 19:22 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@Vilmos23: Mert szerintem az egy dolog hogy használtba vetted de ha nagyon vigyáztál rá attól még túl lehet rajta adni jó áron és ez nem átverés a következő vásárlóval szemben.

Elküldve: 2013.02.04. 19:20 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@FarkasB: Képek alapján elég tetszetős váznak tűnik.Menetek ha jó állapotban vannak nincs se repedés de semmi durva behatás jele akkor szerintem el lehet azt jó pénzért passzolni. Vázmérete mekkora? Lehet sokat mondok de ha patent meg semmi baja akkor 15ezret érhet.

Elküldve: 2013.02.04. 19:14 NN 

  • NN avatar
  • brutálfutár
  • hozzászólások: 84

Hm. Ha el tudod adni a vázat 10.000 forint felett akkor lerakom a kalapom.

Elküldve: 2013.02.02. 20:27 FarkasB 

  • FarkasB avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 60

elnézést, lemaradt a pontos típus. Merida Matts Team Edition

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!