Miche Primato 10 CA probléma

Linkelt termék: Miche Primato 10 CA
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2015.01.22. 23:57 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79
Témaindító kérdés:

Bátorkodtam a kerékpáromról leszedni ezt a Miche fogaskoszorút, de amint leszedtem, a hátul lévő három kis pöcök szét is esett darabokra. Próbáltam vissza tenni, nem sikerült, mert az ezt a három kis pöcköt feszítő rugó állandóan kiugrott a helyéről. Hozzáteszem hosszas nézegetés és tanácstalanság után arra jutottam hogy nem lehet hogy ennek a kis drótnak ami a fogaskoszorú hátsó részénél van és ezt a három kis pöcköt tartja a helyén, egyetlen darabból kéne hogy álljon? Lefotóztam mire gondolok. Mert nekem ez két darab és gyanítom hogy ez elvan törve, ami sok problémára adhat magyarázatot. Itt van a kép erről a drótról. http://kepfeltoltes.hu/150122/20150122_234853_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Elküldve: 2015.01.23. 18:53 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

@elemér: Igen, nem tudtam a nevét de arra gondolok amit mondasz. :) Ma bent voltam egy bringa boltban ez ügyben, megpróbálnak szerezni ilyen rugót nekem, mert ennek a vége 90 fokba hajlított. Mondjuk a kulcskarikás megoldás nem olyan rossz. Bár ilyen vékony kulcskarikát még nem láttam mint amilyen ez a drótdarab. Vékony, ugyanakkor baromi feszes, erős, gondolom acél. Hogy ez miképp tudott eltörni arra viszont nem tudom a választ, de jó hogy kiderült és nem lett nagyobb baj belőle. Minden esetre ez a Miche fogaskoszorú megérett a cserére így látva hogy a lánc nyomok már bele vannak maródva a fogsorok közé.

Elküldve: 2015.01.23. 18:39 elemér 

  • elemér avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 133

Igen, ez törött. Leírásodból arra következtetek, hogy a 3 kis pöcök a 3 kalapács, ami a reteszelésért felelős. ez amit fotóztál pedig az a rugó ami feszíti és a helyén tartja őket. Keríteni kell egyet egy használt racsniból, vagy hajtani egyet vékonyabb kulcskarikából.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!