Miért jó egyes gyerekeknek, hogy leszavazzák a képeket.?? -.-

1-29 (29 hozzászólás)

Elküldve: 2011.03.24. 21:25 R-A-I 

  • R-A-I avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 50
Témaindító hozzászólás:

Sziasztook. Ma nézegettem a szépségverseny képeit, és láttam hogy nagyon soknak romlott az átlaga, amit sokan észrevették és közzé is tették.. Nagyon föltudnak húzni az ilyen dolgok. =\ Szerintetek egyes gyerekek ennyire ráérnek, vagy ilyen irigyek lennének.? Valami ötletetek lenne, hogy miért csinálják.?

Elküldve: 2012.08.18. 22:47 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@R-A-I: Hát igen,nagy az isten állatkertje,főleg irigységből szavazzák le,meg nem is értenek ezek az egyének semmihez sem-csak a rongáláshoz!

Elküldve: 2011.03.26. 12:40 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

legegyszerűbb az lenne h ha nem ez az 1-5ig való répázás lenne hanem lehet az h tetszik azt jolvan, nincs lepontozás és az értelme is megmarad az egésznek, úgy is fejleszteni akarják az oldalt, sztem ezt megcsinálhatnák...

és szedjék ki ezt a kerékpárválasztót!!! xD 1 kalap szar nekem azt mondja vegyek khe bmx-et xD

Elküldve: 2011.03.26. 10:50 xBenyax 

  • xBenyax avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 109

@tibai oli: Nincs normális indok.Egyszerűen jönnek a szokásos szöveggel amitől hülyét tudok kapni hogy: "unatkoztam" Sokan felháborodnak pedig aki már tiszta,éles képet csinál az eleve 3-as nálam,aztán ha szép a szekér rajta úgy is 4-es vagy 5-öst kap.1-est akkor adok ha olyan homályos,sötét a kép hogy szar se látszik.2-esm eg ha nem tetszik a vas.

Elküldve: 2011.03.26. 10:37 tibai oli 

  • tibai oli avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 1

Nekem is az albumomban 1 nap alatt 5-ről leugrott 3-ra. Nem érdekel ha leszavazzák mert sztem az a lényeg hogy nekem tetszen a saját bicóm deh akkor is indokolják meg hogy mért adnak rá 1-2 répát!

Elküldve: 2011.03.26. 09:48 andrisbmx 

  • andrisbmx avatar
  • dirt/street gyerek
  • BIKE BANDITS csapat
  • BIKE BANDITS csapat
  • hozzászólások: 31

@xBenyax: én is pon bene vook ebe a 13-15 éves korba de én nem szavazom le direkt és nem a kép minőségét nézem én a szineket a bicó alakját... de téleg én is néztem és a bicóm átlaga 3.9 ről leromlott 3.4 re :/ és néztem 1 nap alat történt mindez és majdnem (kivétel 1-2)mindenki képével ez volt.

Elküldve: 2011.03.26. 09:21 mike gábor 

  • mike gábor avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 192

engem is idegesít hogy leszavazzák de nem mindenkinek tetszhet de én szerintem olyan bicó hogy ronda,borzalmas nincs.Szinte mindig végigszavazom a szépségversenyt és 3-nál rosszabbat sosem adok és nem minden 13-15 éves olyan...mindig vannak kivételek akik normálisak :D

Elküldve: 2011.03.26. 07:49 Norbee18 

  • Norbee18 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 166

@pepsyyy: Igen, az én verziómmal ez a baj, ezt tudtam is! :) Skater és Balage ötlete is kivitelezhető, bár utóbbi talán nehezebben!? Én elintézem annyival, hogy magamban eldöntöm kié a legjobb számomra, azt csókolom :D

Elküldve: 2011.03.26. 02:34 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

olyan oldalra kéne vinni ahol nem lehet leszavazni és mindenki számára könnyen elérhető... erre két tippem lenne

  1. pinkbike ezzel csak az a baj h sok olyan van testbike-on akik azt se tudják mi az a pinkbike
  2. facebook sztem a testbike-osok 99%-ának van facebookja ezzel max csak annyi lehetne a probléma h nem biciklis oldal

de mind2 oldalon csak like/fav-olni lehet negatív szavazat nincs...

Elküldve: 2011.03.26. 01:55 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

:D Inkább bicózzatok...ne csak pózerkodás legyen folyamatosan :D

Elküldve: 2011.03.26. 01:30 pepsyyy 

  • pepsyyy avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 81

@skater: nehezebb kivitelezni mint egy fotóalbum, de hatékonyan hangzik esetleg a Nyári versenyt lehetne ez alapján is szervezni akár !

Elküldve: 2011.03.26. 00:59 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

lenne egy javaslatom. ugye a képek adottak, de nem lennének érvényesek az elért pontok, hanem lenne egy plusz kép vagy email cím esetleg egy külön foruomot létrehozni, hogy ki melyik képet tartja a legjobbnak és amelyik képre a legtöbb szavazat érkezik "szóban" tehát írásban és nem pontok alapján, az a nyerő. így ki lennének iktatva az agyamputált tizenéves unatkozó pöcsök sorozatos 1-esei a képek alatt.

Elküldve: 2011.03.26. 00:42 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

Miért feszültök a pontokon srácok?:D Ki nem sz..ja le,hogy mi mennyi pont..:)

Elküldve: 2011.03.26. 00:37 pepsyyy 

  • pepsyyy avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 81

@Norbee18: igen cserébe mire végig mész X fotón megőrülsz ... :/

Elküldve: 2011.03.25. 23:26 Norbee18 

  • Norbee18 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 166

Számomra a szépségversenyen elért átlag sem számít sokat! Jó, nekem is jól esik természetesen, hogy sok mindenkinek tetszik a bringám, de ennyi! Ha annyira fontos az átlag, akkor legközelebb a kép alá írja le mindenki, hogy hányast adott, és abból kell kiszámolni egy átlagot.. Így pölö kiküszöbölhetőek az egyesek, mert csak azt számítod bele, amit odaírtak kommentbe! :)

Elküldve: 2011.03.25. 23:22 Norbee18 

  • Norbee18 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 166

Szerintem teljesen felesleges erről témázgatni megint! Mindenki tudja, hogy miért van ez... Le kell sz.rni!

Elküldve: 2011.03.25. 22:48 pepsyyy 

  • pepsyyy avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 81

Ez ellen nem lehet sok mindent tenni sajnos, próbálkoztam ennek a képnek a terjesztésével régebben :

http://foto.testbike.hu/index.php?p=foto&gid=4192&id=12&pp=mygl

Aztán volt h 1-2 felhasználót akikre sok panasz volt "megfigyeltem" ,valószínűleg miattuk van egy része a leszavazásoknak, de higgyétek el, hogy 40-50%-a az irigységről szól ! sajnos ez az igazság, most lehet megkövezni, miegymás de ezek után ezt is felmerül bennem de akkor meg azt nem lehetne győzni hangoztatni, hogy EZ EGY SZÉPSÉGVERSENY! nabumm nem leszel 1. és ? nem komoly nem életre megy fogjátok már fel ( akinek nem inge... )

Elküldve: 2011.03.25. 22:39 R-A-I 

  • R-A-I avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 50

@Bioshock: Teljesen igazad van. :)

Elküldve: 2011.03.25. 10:08 Bioshock 

  • Bioshock avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 16

@R-A-I: Merő rosszindulatúságból, irigységből! Tippem a következő: Szerintem ilyen kis makk szájú, ráérő kocka, emos kis droid(ok) lehetnek, de ez csak tipp. Elkerülhető lenne talán azzal, hogy ha szavazna egy illető egy bizonyos képre, akkor szavazás megnyomásával a felhasználó nevét is ezzel közé teszi!! Én is csak sasolok, hogy egyre több a képem szavazata és egyre rosszabb az átlaga!? Nem fogok vitatkozni ez miatt senkivel, végtére is nem tetszhet mindenkinek a kerékpárom esetleg a feltöltött kép. Aki meg szánt szándékkal leszavazza a másét az meg szavazza szájba a jó anyját!

Elküldve: 2011.03.24. 21:56 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@viktor2: szemem*bocsi estevan..:D

Elküldve: 2011.03.24. 21:55 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@xBenyax: csaktudod baszta a fülem.amikor jó széndékkal épitö jellegü komikat szántam pár illletönek.és azaz illeö és trsai letámadtak hogy kussoljak meg minden mert csak 13(voltam) éves vagyok.ésakkor szakadt a cérna és irtam minden trágár,sértö beszédet ami az eszembe jutott..

Elküldve: 2011.03.24. 21:54 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@xBenyax: tudom... elnézést mindenkinek^^

Elküldve: 2011.03.24. 21:53 xBenyax 

  • xBenyax avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 109

@viktor2: Profilodon 16 van.

Elküldve: 2011.03.24. 21:52 R-A-I 

  • R-A-I avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 50

Nagyon igaza van eddig mindenkinek. Mellesleg xBenyax nemakadok le ilyenen, csak most valahogy nemtom.. fölhuztam nagyon rajta. Tegnap este 4,3 volt az átlaga a bicómnak a szépségversenyen. Sztem mindenki tudja melyik a biciklim. Ma estére 3,7 lett az átlaga. Ez azért tulzásnak hiszem. (helyesírásé bocsi mindenkinek.)

Elküldve: 2011.03.24. 21:48 xBenyax 

  • xBenyax avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 109

De én nem is értem,rengeteg szép és álom bringát láttam már itt,és SOHA nem adtam 5-ösnél rosszabbat.Attól hogy valakinek futotta rá miért legyek patkány és szavazzam le ha egyszer nagyon tetszik?!

Elküldve: 2011.03.24. 21:46 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@xBenyax: Énis 14 éves vagyok. Mégse szavazok le irégységgel soha semmit. Akkkor szavazom le ha fake,vagy a tulajdonosa tulságosan elvan szálva önmagától és porovokálja magát. Nemtudom ki hogy van vele de én egy szép bringát valahogy nincs szivem leszavazni,ha nemtetszik valami akkor legfeljebb 3ast adok.és elvan rendezve. Szerintem aki leszavazza ahogy emlitetted irigység,vagy rosszakarat,vagy beképzeltség lehet az oka...

Elküldve: 2011.03.24. 21:44 Tomic 

  • Tomic avatar
  • DH/Freeride arc
  • Két keréken szép az élet csapat
  • Két keréken szép az élet csapat
  • hozzászólások: 1

Mint írtad irigyek és rá is érnek. Sajnos az emberek itt magyarországon ilyen mentalitással élnek, pedig mindenki sokkal jobban haladna 1-ről a 2-re ha a mentalitásba megtudnánk változni.

Elküldve: 2011.03.24. 21:42 Vandor01 

  • Vandor01 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 5

Heló! Igaz h szar fényképezővel csináltam de az én bringám átlaga ilyen 3,8 körül stagnált, ma néztem h 7 új szavazatot kaptam és 0,5-öt romlott az átlaga.. Ip címhez kéne kötni a szavazást vagy nemtudom..

Elküldve: 2011.03.24. 21:40 xBenyax 

  • xBenyax avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 109

Te még leakadsz ezen? Annyira leszarható,hisz aki tudja hogy szép a bringája a kép minősége is az akkor?Az oldalon rengeteg a 13-15 év körüliek,ők meg ilyen értelmesek.Irigység vagy rosszakaró szavaz egyessel.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!