Milyen a mozgása egy 2007-es Rock Shox SID Team-nek?

Linkelt termék: Rock Shox SID Team
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2012.08.25. 11:51 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Már régóta szeretnék egy új villát, és most úgy néz ki, hogy elég baráti áron tudnék hozzájutni egy 2007-es Rock Shox Sid Team-hez! Mivel még sosem volt levegős villám, ezért nem tudom, hogy milyen mozgásra számítsak. Jelenleg egy olajos/rugós Suntour XCR villám van ami egyszerűen 50mm után hihetetlenül bekeményedik, és a maradék útját nem akarja kimozogni, (még termetesebb bringások alatt sem). Olvastam erről a telóról, hogy mivel + és - kamrája is van, ezért még az én "pehelysúlyomhoz" (kb 55 kg) is ideálisan belőhető. Főként XC-re használnám, maratonozásra, és kizárólag V-fékkel! Mindenkinek a véleményét szívesen meghallgatom, de aki tényleg, érdemben tudna segíteni, annak külön köszönet érte!! (elég sürgős lenne a dolog, mert pár napon belül döntenem kéne)

Elküldve: 2012.08.27. 19:35 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

@veszigeri: Nyugodtan vedd meg,nem fogod megbánni,a beállítása az igen macerás-de ha jól be van állítva akkor szerintem nem kell hozzányúlni sűrűn,mondjuk én is hamarosan váltok levegős telóra!

Elküldve: 2012.08.26. 10:27 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@dr.anonimus: Elhiszem, hogy a Skareb is szépen mozog, és nézegettem is őket, de amik jó állapotban voltak, azokon általában nem volt V-fék tüske, és mivel egy nagy álmom egy SID, és ez most ennyire jó árban van, és kitűnő műszaki állapotban, ezért erre szeretnék most lecsapni!

Elküldve: 2012.08.26. 10:24 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@hefi: Köszi! Úgy néz ki a héten már nyélbe is ütöm az üzletet! Írtad, hogy igényli a karbantartást. Ez egy levegős villánál mit takar? 2 havonta vihetem szervizbe generálra, vagy ezt otthon is el lehet végezni?? Valamint, többen írták, hogy mivel van van pozitív és negatív légkamra, ezért nagyon időigényes jól beállítani. Ez otthon is elvégezhető, vagy vigyem inkább szakemberhez, mert ha jól tudom nem kell más hozzá mint 1 sima telópumpa, és annak beszerzése nem gond!

Elküldve: 2012.08.26. 09:40 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

A te súlyodhoz szerintem a legjobb választás a világon! Nekem 2007-es Sid Race volt, és ha ki van tisztítva, karban van tartva, akkor iszonyat finom mozgása van! Sajnos a mostani Fox F-32 RL-em messze nem mozog olyan szépen :(

Elküldve: 2012.08.26. 09:18 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

Idéznék az egyik levelemből (Skareb Super a téma) "pedig jobban mozog, mint a 2007-es SID-em, akárhogy is állítgatom". Hát ez engem is meglepett.

Elküldve: 2012.08.25. 23:53 Supernova1982 

  • Supernova1982 avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 600

Hali szerintem mindenképp vedd meg,nem fogod megbánni,én is váltok levegősre,a jelenlegi telóm is szépen mozog csak sajnos felét tudja kimozogni,de nagyon jó ez a márka,úgyhogy bátran csapj bele! Majd írjál hogy milyen jó-e?

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!