Milyen biciklit ajánlotok? 195cm, 110kg.

1-4 (4 hozzászólás)

Elküldve: 2013.05.03. 13:46 pumika 

  • pumika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok, a kérdést kiegészíteném azzal, hogy egy 195 cm, 110 kg-s srácnak milyen bicikli való? Csak hobby szinten használnám városban, esetleg szoba jöhetnek kisebb túrák de szigorúan csak aszfalton esteleg ritkán jó minőségű föld utak, de ez évi 1-2 alkalom lenne. A hervisben láttam egy biciklit az x-fact Kilimanjarot 21'-es vázzal, hidraulikus tárcsafékkel és 29'-es kerekekkel. 135 ezer. Szerintetek az megéri? Megfelelne nekem? Tudtok esetleg ajánlani másikat? Legyetek kedvesek csak konkrét biciklit ajánljatok linkkel együtt, ne csak márkát! Válaszokat előre is köszi!

Elküldve: 2013.05.05. 13:55 pumika 

  • pumika avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

voltam szaküzletben, de nem tudtak 200 alatt ajánlani, de mind 21"es vázzal tárcsafékkel és 29" es kerekekkel volt szerelve mint amit kinéztem a hervisben csak ott ugyan ez 130ezer :) A váltók nem shimano hanem nem tudom milyenek, de könEbb lesz később egyenként ráfieztni mint egyben megvenni a 300ezer Ftos biciklit. Sőt a hervisben adnak 0 thmes áruhitelt is ami nekem fontos mert nem tudom egyben megvenni a 130 ezreset sem nem hogy a 300ezreset. Vélemények?

Elküldve: 2013.05.03. 15:37 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Szerintem is egy szép nagy vázméretű trekkingbringa kellene neked. Türelemmel nézegetni az akciókat (mindig igaz, hogy listaáron nem szabad biciklit venni), és ezért az árért (kb. 135) kapsz is olyat, ami ilyen felhasználásra bőven elég is.

Elküldve: 2013.05.03. 14:01 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

szia hát szerintem egyszerűbb ha trekking kategóriában nézelődsz vagy ha ragaszkodsz a mtb-hez az is jó. Hát a hervis én a helyedben inkább normális szaküzletben vennék bicajt csak biztosabb meg nagyobb a szakértelem is.Na meg hát az ár is lényeges hogy mégis mi az a pénz összeg ami neked optimális lenne.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!