Milyen defektmentes abroncsot javasoltok 26 x 2.0 méret körül?

Linkelt termék: Schwalbe Black Jack HS407
1-9 (9 válasz)

Elküldve: 2011.06.17. 10:41 eszel 

  • eszel avatar
  • hétvégi/jóidős bringás
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Nem vagyok állandóan a biciklimen, viszont amikor kimegyek terepre folyamatosan defektet kapok. Ebbe untam bele, így tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen defektmentes abroncsot javasoltok 26 x 2.0 méret körül?

Elküldve: 2011.09.07. 13:59 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@eszel: én csak ennyit mondanék (a képeket is nézd!)

Elküldve: 2011.09.07. 13:22 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

@vdanee: Én főleg Maxxis gumikat nyomok. Így erről tudok többet. Szerintem neked 26x1,75-ös Overdrive Excel, vagy Elite lenne a legjobb. Én a sima Overdrive-ot nyomom télen latyakban is. (Az Excel és Elite csak jobb nála.) Elég jó a defektvédelme és vizesen is tapad. (Persze vizesen minden gumi jobban fog csúszni!) Neked meg nincs szükséged egészen vékony gumira, mert az kevésbé komfortos, másik belső se árt hozzá, és felütni is könnyebb padkán. Az Excel és Elite már két komponensű, keményebbre fújható és fényvisszaverő csíkja is van, az Elite hajtogatós, tehát könnyű is és mégjobb defktvédelem van benne (K2: a csúcs verseny gumikba is ilyet raknak, ahol szempont a defektvédelem. Én is ilyennel versenyzek.).

Elküldve: 2011.09.07. 11:04 vdanee 

  • vdanee avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

@Makky: 26" Merida 40D erkezik remelhetoleg 2 napon belul. A gyari mtb gumit cserelnem le vmire ami jobb varosban. Azzal fogok meloba jarni, 6-7km mindossze oda vissza. Angliaban elek, jon az esos ido azert kene vmi ami esetleg direkt esos idore van tervezve.

Elküldve: 2011.09.07. 10:08 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

@vdanee: A "defektmentes" azért az más kategória, mint a különféle kevlar meg hasonló erősítések. Abból nincs is túl nagy választék, de szerintem túl nagy szükség sincs rá. Azt a Conti gumit nem ismerem, de neked milyen méretben és mire kéne?

Elküldve: 2011.09.06. 21:50 vdanee 

  • vdanee avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

http://www.merlincycles.co.uk/Bike+Shop/Tyres++Tubes/Tyres++Tubes+MTB/Continental+Tyres/Continental+Gator+Skins+Tyre+-+Wire+Bead+-+26_1025.htm errol van esetleg vkinek velemenye? mondjuk nem teljesen defektmentes ha jol latom, csak meg van erositve... azt irjak nagyon jo minden idojarasban, engem inkabb az erdekelne esoben mennyire tapad vagy esetleg van vmi ajanlatotok vizes idokre?

Elküldve: 2011.09.05. 18:32 dr.anonimus 

  • dr.anonimus avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 683

schwalbe mararton plus mtb

Elküldve: 2011.09.04. 21:18 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

http://www.testbike.hu/velemeny/kulso-gumi/schwalbe-hurricane ezt a külsőt már 2 éve használom vegyes körülmények között, terepen és aszfalton egyaránt, és defektgátló lötyi nélkül sem volt még vele defektem, de részletesebben az általam írt véleményben.

Elküldve: 2011.06.18. 20:33 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

@eszel: Szerintem inkább töltsd föl a belsődet valamilyen defektgátló folyadékkal. Ez úgy működik, hogy ha kilyukadsz (egy bizonyos méretig), akkor ahogy forog a kerék a lyukat elég gyorsan eltömíti a folyadék. Több gyártó is gyárt ilyet.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!