Milyen lesz a Marzocchi Dirt Jumper 3 ha kihúzatom 15 cm-esre?

Linkelt termék: Marzocchi Dirt Jumper 3
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2011.07.25. 20:24 FarkasB 

  • FarkasB avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 60
Témaindító kérdés:

Dh -ra ls FreeRide -ra használnám kihúzva egy UMF hardy 5 -ben! Így egy jó Freeride DH telót kapnák, vagy egy fos teleszkópot????

Elküldve: 2012.04.16. 19:03 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@Télapó: Ha csavaros válla van a telodnak, akkor ha jól emlékszem abban különböző hosszúságúak a becsúszok, így felejtős is ez a kihúzás!

Én a te helyedben eladnám+ pénz és vmi erre a szakágra kitalált telót vennék! Mert most csak sufni tuning lesz (drágán) és még nem is lesz biztos a siker :S

Elküldve: 2012.04.14. 10:44 Czernaa 

  • Czernaa avatar
  • dirt/street gyerek
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 90

@Télapó: a fox az más rendszer , amúgy a te villád 2007-es

Elküldve: 2012.04.13. 17:42 Télapó 

  • Télapó avatar
  • DH/Freeride arc
  • Törökbálint-Érd-és Diósd erdőaprítói csapat
  • Törökbálint-Érd-és Diósd erdőaprítói csapat
  • hozzászólások: 2

És ha 130-ra akarnék kihúzni 1 100-asat? Mondjuk azt az évjáratot, aminek még csavaros a válla, nem tudom, h mikori pontosan. Mennyibe kerülne nekem? Nem elég egy nagyobb rugó? (haveromnak van fox vanillája, a gyorszáras, és van hozzá 140-es, meg 100-as rugó, azokat lehet cserélgetni)

Elküldve: 2011.07.25. 20:33 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

@FarkasB: én csináltam egy 2004-es DJ3 villával, hogy gyári 130mm-ról kihúzattam 150mm-re és az út eleje sokkal puhább lett, attól, hogy nem volt annyira összenyomva a rugó, mint 130mm-es gyári állapotában, de az út végénél ugyanannyira fog csak bemozogni, mint gyári állapotában. egy 100mm-es villát nem ajánlom, hogy kihúzass, maximum ha gyárilag 130mm-es az útja, mert 20 mili nem számit sokat, de egy 100mm-es villa esetében plusz 5 centi kihúzással annyira meggyengíted a a becsúszókat, hogy rövid időn belül törni fog főleg ilyen felhasználásnál. ez az egyik..... másik.... ha villát akarsz kihúzatni és nem ATA vagy U-turn vagy hasonló állíthatósággal van szerelve, akkor abba új nyomórúd kell, ami egy hasonló villa esetében 20,000ft költséget jelent, legalábbis nekem ennyibe került az új nyomórúd. magyarul 100-as villát ne húzz ki 150-re, főleg ne 2007-es évjárat után. esetleg ha régi 130mm-es a villa és van felesleges 20,000ft-od akkor nyugodtan, de más esetben baromság

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!