Minek a répázás, minek szavaz le mindenki mindent?

1-16 (16 hozzászólás)

Elküldve: 2013.01.11. 11:48 wethepeopleguy 

  • wethepeopleguy avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 52
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok , nemtudom nektek feltűnt-e de szerintem tök felesleges ez a répázgatás. Mert a legtöbben csak a bosszúra használják hogy megmutassák megkora rajok, mert nicknélkül leszavazzák a másik képeit szereintem erre egy tök jó megoldás lenne ha ezeket a répákat eltüntetnétek , vagy ha már van répázás akkor legalább egy nicket vagy valami ilyesmit biggyesszetek mellé, hogy megtudjam kérdezni az illetőt hogy a képem ami nagy átlagban 5 répát kapott az tőle miért kap 1-et....

Elküldve: 2013.02.11. 10:53 nitroboy 

  • nitroboy avatar
  • dirt/street gyerek
  • CRAZY MERIDA CLUB csapat
  • CRAZY MERIDA CLUB csapat
  • hozzászólások: 118

ebből láccik h sok ember mennyire mások véleményére épit...épitettem egy bicót, sztem bitangjól néz ki, rábasznak 10x 1 répát akk se hat meg h másnak nem teccik, mert tom h irigységből pontozza le :) meg am is leszarom xd

Elküldve: 2013.02.11. 09:11 wethepeopleguy 

  • wethepeopleguy avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 52

amúgy tök vicces mert most is le basztak hogy minek ez a téma :D na mind1 testbike... :D

Elküldve: 2013.02.08. 21:16 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@gyuladaniel94: Kisírtam magam a szobám sarkában, túl vagyok rajta, köszönöm az együttérzést :D.

Elküldve: 2013.02.08. 21:12 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

@NorBEE300: Hát persze, akkor az biztos nem véletlen, ha mindegyik le lett szavazva, de akkor viszont nem kell vele foglalkozni.

Elküldve: 2013.02.08. 16:06 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@johnny336: Egyébként igazatok van, de legalább klubtag vagyok :). Ha valakinek ez okoz örömet...

Elküldve: 2013.02.08. 10:08 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@NorBEE300: erre írtuk, hogy szard le. Nem leszel se több, se kevesebb, ha a véleményeid értékelésének aránya 3,2 vagy 4,8. Bosszankodni is felesleges, mert úgysem tudsz vele mit csinálni. Vannak dolgok, amikkel nem érdemes foglalkozni.

Elküldve: 2013.02.08. 03:57 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@gyuladaniel94: Akkor konkretizálom a dolgot, hogy megértsd. A képeimet nem szavazta le senki, viszont a véleményeimet egytől-egyig NEM-mel illette valaki, ezt ne magyarázd már meg, hogy véletlen. Az ha valaki ad pölö a képemre 3 répát, nagy kaland, de ez felettébb furcsa, hogy agyon negatívozza valaki az összes véleményemet...

Elküldve: 2013.02.08. 00:07 gyuladaniel94 

  • gyuladaniel94 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 295

Én nem azért mondom, mert szoktam leszavazgatni, de senki nem gondolja, hogy a negatív kritikát is el kellene fogadni, nem csak azt várni, hogy mindenki nyomogassa az 5 répát? Nem vagyunk már kisgyerekek, hogy mindenért meg kéne dicsérni minket, ne csak a dicséretet fogadjuk már el. Erről szól ez az egész szavazás, hogy ki milyennek ítéli a képet, vagy véleményt. Nem lehet mindegyik egyformán 5-ös, mert akkor mi értelme van. Én úgy szavazok, hogy ami tényleg nagyon tetszik, arra nyomok 5 répát, ami nem, vagy csak kevésbé tetszik, arra nem nyomok semmit, nehogy sírjon már az illető, amiért nem mindenkinek tetszik a képe.

Elküldve: 2013.02.07. 22:08 Vilmos23 

  • Vilmos23 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 241

@johnny336: tudod olyan ember nem lehet az oldalon aki full kitűnő:DD

Elküldve: 2013.02.07. 22:07 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

@NorBEE300: lehúzták a képeidet/véleményeidet? Üdv a klubban! Szerintem nincs olyan ember testbike-on, akit ne támadtak volna be ismeretlenek, sok-sok NEM-gomb nyomogatással.

Elküldve: 2013.02.07. 20:41 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@wethepeopleguy: Rossz érzés, mert ma én is átéltem ezt, csak nekem valaki a véleményeimmel tette ezt. Biztos így fejezi ki, hogy nagyon szeret :). Egyébként ez a bosszúállós dolog rém gyerekes, ezért tetszett a Téli szépségverseny, mert ha ott kevesebb répát adtál, mint 5 akkor biza szépen meg kellett indokolni, nem lehetett kibújni a felelősség alól.

Elküldve: 2013.01.12. 18:24 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Mint feltehetőleg észrevettétek, az oldal egy része már teljesen új, közösségi oldal viszont még a régi maradt. Nem agyok benne az informatikai dolgokban, de nyilván nem titok, hogy idővel ez is az új küllembe, és ami fontosabb, az új háttérbe fog illeszkedni.

És akkor néhány változás is fog jönni, talán a répák terén is. Addig legyetek türelemmel, és használjátok lelkiismeretetek szerint (,

Elküldve: 2013.01.11. 13:48 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@wethepeopleguy: ha ezzel a témával akarsz foglalkozni akkor hajrá:

http://forum.testbike.hu/topic/mi-lenne-ha-nem-gyilkolnank-egymast-testbike-on-80

de ezt leírtam én is többször, hogy ez a répázás hülyeség. a legegyszerűbb az lenne ha lenne egy tetszik vagy, hogy tartsuk a stílust "répázom" gomb és pont. nem lehetne se fel se le szavazni. ha tetszik tetszik nem nem. ezzel a módszerrel lehetne egyszerűsíteni a szépségversenyeket is. de ki vagyok én, hogy olyat ajánljak ami a legtöbb vitát megszüntetné? na ezért vagyok BUNKÓ mert az megy ^^

Elküldve: 2013.01.11. 12:14 komposztalo 

  • komposztalo avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 120

Hiánypótló ez a topic!

Amúgy nekem sem áll fel a bré, ha nem kapok minden képemre 5 répát.

http://www.communaute-gothique.fr/images/smilies/leonard.jpg

Kár, hogy már nincs csont, amiről lerágjuk ezt a témát, mert kéthetente valakinek a lelkébe gázolnak és feldobja, hogy szar a répázás. Valahol elrejtve itt az oldalon van még vagy 10 ilyen fórúmtéma, de lehet már csak egy marad, mert fölösleges 30-at fenntartani.

Elküldve: 2013.01.11. 11:55 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

Ez a fórum téma tök felesleges:) Miért nem szarod le,ki hogy pontoz..?

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!