Mit ajánlotok: Kellys Coach, Csepel Elite Acera, Magellan Corvus

Linkelt termék: Kellys Coach
1-13 (13 válasz)

Elküldve: 2013.08.13. 23:50 savanyukaposztayeah 

  • savanyukaposztayeah avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 10
Témaindító kérdés:

vagy Kross Evado 2.0?

Sziasztok!

Jobb aszfalt és kevésbé jó, murvás,kavicsos-földútra használnám hobbi jelleggel, de ha már veszek, szeretnék egy olyan bicajt, amit tényleg szeretni fogok, nyáron kisebb túrákra (52 kg, 168 cm). 100 E Ft körül tudnék költeni rá. Szeretnék egy strapa, de mégis könnyű vázat(Budapest környéki város elmaradottabb útjaira), tűrhető teljesítményű teleszkóppal, alivio vagy acera váltókkal, esetleg jó gumikkal felszerelt kerékpárt választani, ha van ilyesmi ennyiért. Mivel lány vagyok ezért nem utolsó szempont a bicaj kinézete sem :) Élőben még nem láttam, de képen a Kellys Coach tetszik legjobban. Szerintetek melyik márka lenne a legideálisabb választás?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Elküldve: 2013.08.15. 18:45 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

@Performix: Szia!sajna elnéztem tényleg egy darab kerül ennyibe 8500.párban 17000 lenne.az már úgy nem olyan olcsó lehet találni 13000 ér párban is.üdv.

Elküldve: 2013.08.15. 06:17 Performix 

  • Performix avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 63

@milanos: Helló, Attót függ. Ha csak jobb vagy bal oldalit szeretnél venni akkor igen, de ha párban akkor nem igazán. 15-ért már lehet kapni újat párban. Üdv: T.

Elküldve: 2013.08.15. 03:24 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@savanyukaposztayeah: írtam üzenetet.

Elküldve: 2013.08.14. 23:11 savanyukaposztayeah 

  • savanyukaposztayeah avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 10

@perelli: igen, köszi! Összeírogattam néhány fajtát, és tényleg az Axell vitte a prímet, és ha ilyen jól leárazzák, érdemes lenne várni egy jó fogásra. Tényleg gyönyörű színe van a fehérnek, most már jobban tetszik, mint a Coach Helix-e. Na jó, ha megdobnának eggyel, nem utasítanám vissza :) Az Axell 140 ért lenne több helyen 17"-os, de várok, hátha lesz kevesebb is. A 127 jó lenne, de az e-bike-on csak 19"-os van. Azért köszi a segítséget, most már kicsit jobban képben vagyok :)

Elküldve: 2013.08.14. 21:51 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

Speed-way en!

Elküldve: 2013.08.14. 21:50 milanos 

  • milanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 104

Helló!Érdeklödnék Shimano slx sl-M660-A 9 váltókart találtam a neten új!8500ér !Megéri az árát?

Elküldve: 2013.08.14. 14:31 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@savanyukaposztayeah:

Továbbra is ezt ajánlanám, ha lenne még valahol a méretedben akcióban:

http://ridebike.hu/termekek/kerekpar/cross/ferfi/102518_kellys-12-axell/

Sajnos ez nagy. Most elveben -20 van rá itt, ősszel talán 30, és nagyjából meg is lennél.

Elküldve: 2013.08.14. 14:25 savanyukaposztayeah 

  • savanyukaposztayeah avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 10

@perelli: hát nem semmi... Az Exquisite már árban sok, felszereltségben nagyon tuti lenne :) akkor még várok és gyűjtök, hátha az ősszel utánam dobnak valami hasonló felszereltségűt, mint a tiéd :) egyébként gyönyörű, nekem is bejön a fehér :)

Elküldve: 2013.08.14. 13:48 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

@savanyukaposztayeah: nem csodálom, hogy meglep. Nagyon drágák lettek a bringák. 100 felett is tesznek fel teljesen alap Shimano cuccokat is. Azt nézem, az enyémhez hasonló felszereltségnek bőven 200 felett lenne a listaára. Áldom az eget, hogy 140-ért elhoztam januárban. Igaz a váza 2009-es. A Kellys Exquisite a legolcsóbb ilyen telóval (SR Suntour NCX-D LO Lite), az is tárcsa nélkül, és "csak" inkább Alivio, mint Deore. Meg rádobtak egy XT hátsó váltót.

Minden igénybevétel-függő. Szerintem neked V-fék elég, azon kívül viszont ha sokat mész, lehet érdemes várni őszig, gyűjteni pár 10 ezrest, és akcióban esetleg kifogni 120-130-ért valami jobbat. Aztán kiderül, hogy mennyire bírja. Lehet, hogy simán.

Elküldve: 2013.08.14. 12:59 savanyukaposztayeah 

  • savanyukaposztayeah avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 10

@perelli: Köszönöm a gondolatokat és az utánajárást!

Jól láttam, hogy a telóból a legolcsóbbat rakták bele? A vélemények alapján ez a gyengéje, és egy ilyen árkategóriában fura, h alap dolgokon spórolnak... Nekem pedig pont fontos lenne, mert legtöbbször elég egyenetlen úton megyek. Ha jobbra akarom cserélni, akkor plusz 15-20 E ft? Kezdek kikészülni, akkor a választék és mégis mindegyikhez írnak elég súlyos negatívumokat, akkor hol kezdődik a megbízható kategória, ha már az újonnan 150-es se az? :( még nézelődök, visszatérnék még néhány kérdéssel hamarosan, ha nem zavarlak... :)

Köszönöm a segítséget még egyszer!

Elküldve: 2013.08.14. 06:13 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

Ezt nézted? 100-ért okosba, ha papíros és új. :) Még a méreted is, nincs is messze.

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=153359

Elküldve: 2013.08.14. 06:10 perelli 

  • perelli avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 619

A Kellyseket csak ajánlani tudom, gyárilag nagyon rendesen összerakott gépek, és tényleg szépek. Nekem a fehér Coach tetszik a legjobban. :) Már most 20 %-os akcióban lehet Kellyseket kapni Ridebike-ban, Tuttibringánál, de én talán már megvárnám az őszt, esetleg 30 %-osban venni bicajt. És akkor beleférne mondjuk egy Axis vagy egy Cobe is. A legjobb és talán a legszebb vétel ekkora akcióban egy 2012-es fehér Axell lenne, de az olcsóbb helyeken már nincs. 127-ért láttam már csak, az meg sok. A 2013-asoknak emelték a listaárát. Azért is ezeket mondom a Coach helyett, mert tényleg csak picivel drágábbak - ha vársz, akkor szinte semmivel - és 3x9-esek. Bár lány vagy és könnyű, de ha bármilyen alkatrészt fejlesztenél felsőbb kategóriába, egyszerűen megteheted.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!