Nektek mi volt az eddigi legnagyobb esésetek, és mi bajotok lett?

1-11 (11 hozzászólás)

Elküldve: 2013.07.19. 21:11 eltWANTED 

  • eltWANTED avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 22
Témaindító hozzászólás:

Arra lennék kíváncsi, hogy miből mekkorát estetek, mi bajotok lett stb.

Elküldve: 2013.08.04. 02:47 orangex 

  • orangex avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 4

Részegen lefejeltem a földet, és beájultam 5-10 percre....

Elküldve: 2013.07.20. 10:29 atesz98 

  • atesz98 avatar
  • BMX gyilkoló
  • Street Dirt Park Fr Triál DH csapat
  • Street Dirt Park Fr Triál DH csapat
  • hozzászólások: 36

úgy 3 éve egy házilag tákolt ugratón ugrattam egy tescos szarral, és az egyik ugrásnál összeszakadt az elsőkerék... ráestem a bal vállamra ami kiugrott (azóta is ki ugrál) meg a halántékomra estem tompítás nélkül így elvesztettem az eszméletemet.következő amire emlékszek, hogy mentővel visznek a kórházba...

Elküldve: 2013.07.19. 22:57 Dandii33 

  • Dandii33 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 14

@eltWANTED: Még most akarok összerakni majd egy dirt/street bicót, de nem bírtam ki hogy ide ezt ne írjam le :D szóval 1 -2 hete a szomszéd faluba tartottam , és a sajó hídon jártam amin az út olyan keskeny ,hogy a szembe jövő teherautó nem fért volna el mellettem. Mellettem egy kb 40 cm magas patka/járda van a hídon.. egyik kezemben energiaital, másikkal fogom a kormányt gondoltam én simán felteszem egy kézzel az elejét, és felmegyek rá..elképzelés megvolt de a gyakorlatban az első kerekem telibe belement a patkába, a stücni a herémbe fúródott , átestem a kormányon és lefejeltem a híd korlátot :SS de szerencsére semmi bajom nem lett :DD

Elküldve: 2013.07.19. 22:53 szacsi72 

  • szacsi72 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 50

v fék szétjött, Puff a dh KÖVES részén, kanyarban kiestem egy fának. azóta tárcsa:D

Elküldve: 2013.07.19. 22:51 abrányird 

  • abrányird avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 118

Nagybox 360 és kiszálltam mellé,könyök és csukló zúzódás. Egyébként ilyen zúzódásoknál ajánlom nektek a Naturland által forgalmazott Fekete Nadálytető krémet csak 1200 ft,nekem bevált 2 hét után full jó volt a kezem.

Elküldve: 2013.07.19. 22:42 eltWANTED 

  • eltWANTED avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 22

Nekem is ma volt valami: kb 10 cm patka szemből nekimegyek bunny simán föl. Csak hogy az a markolat ami nekem van egy nagy melléfogás volt: 3200ft 3hét után málik, csúszik, és izzad rá a tenyerem. Így a jobboldali kicsúszott a markomból a bicó kormánnyal a földbe vágódott, én nyakon és vállon támaszkodva (azok hamarabb leértek vágódtam a födbe. Mielőtt a vállam leért volna a jobb kezemet nyújtottam hogy hátha nem esek nagyot. A jobb kezemen így a hüvelyk ujjamnál fölszakadt a köröm a térdeimet meg úgy megzúztam, hogy fölállni alig bírok (de ha sikerül a többi már megy! :D). Mivel jobb kezemmel nem bírok fogni és írni sem tudok mert az ballal nem megy .

Elküldve: 2013.07.19. 22:04 _-kanyik-_ 

  • _-kanyik-_ avatar
  • DH/Freeride arc
  • NORTAINNES csapat
  • NORTAINNES csapat
  • hozzászólások: 74

Nekem pont ma volt egy elég dúrva haverom bmx-jével egy nagyobb lejtőn lefelé tekerés utána a végefelé 1 nagy ugrás és a leérkezésnél eltörött a hajtókarja (Z hajtás) elvesztettem az irányításomat :D és 1 jó bukfenc olyan 25tel :S kavicsos talajon... a vádlimat meg majdnem felvágta a kiálló csonk...

Elküldve: 2013.07.19. 21:31 Fagyi17 

  • Fagyi17 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Pécsi bringások csapat
  • Pécsi bringások csapat
  • hozzászólások: 20

Dombról lefelé egy vasoszloppal való találkozás... 1 hét kóma, agyrázkódás, kisebb zúzódások,

Elküldve: 2013.07.19. 21:27 eltWANTED 

  • eltWANTED avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 22

Nekem a legnagyobbak még csak zúzódások, de eszméletlenül fájósak (ez jó hülyén hangzik), meg fölszakadt a körmöm. :D

Elküldve: 2013.07.19. 21:22 Ns-Biker87 

  • Ns-Biker87 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 440
 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!