Neuzer Whirlwind 2.0 kattogó homlokcső

Linkelt termék: Neuzer Whirlwind 2.0
1-9 (9 válasz)

Elküldve: 2020.04.30. 20:50 porlac 

  • porlac avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 5
Témaindító kérdés:

Sziasztok van egy címben említett váz a problémám vele ha kiállva tekerem vagy ha egy kisebb ütés éri a kerekemet akkor magas kattogó hangot ad ki a homlokcső 3x kaptam már ki a villát és lámpaváll alaposan átnéztem de nem találtam benne semmi repedést 2 éve csinálja ezt a váz de ha izomból sprintelek vele akkor ugyan olyan merev mint régen és írtam már a gyártónak is de hát választ nem kaptam rá szerintetek elvan törve valahol a vázam vagy szimplán csak ez a gagyi aluváznak ilyen hangot kellene kibocsátania.

Elküldve: 2020.05.01. 10:14 porlac 

  • porlac avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 5

Köszönöm a sok válszt a stucni már szétszetem újra összes raktam de ugyan aszt csinálja lehet hogy veszek rá egy új stucnit. Ha erősebben húzom az első féket akkor is csinálja. De a hang az a hegesztés körül jön lehet hogy csak a váz hangositjafel. szerintem a váz lesz a ludas.

Elküldve: 2020.05.01. 08:38 sziklánülö 

  • sziklánülö avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 36

@sziklánülö: Azt kihagytam,hogy ha a esetleges repedés kívül,látható helyen van,akkor javítható hegesztéssel.Persze,lehet,hogy nálad egy alkatrész gyártja a hangot.

Elküldve: 2020.05.01. 08:30 sziklánülö 

  • sziklánülö avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 36

Nálam egy 6 éves alu váz csinálta a műsort.Már kisebb erőltetésnél is jött a kattogó hang a homlokcső környékéről.Amikor kiállva tekertem,akkor minden egyes hajtásnál jött a hang.Az biztos,hogy nem alkatrész okozta a zajt,mert a zaj forrása körül minden alkatrész cserélve volt,változást nem hoztak.Beszéltem,több vázkészítővel,hegesztővel,aki szerint nagy valószínűséggel,a hegesztés engedett el valahol.Elég egy hajszál vastagságú repedés,ami szabad szemmel nem látható,és indul az idegesítő zaj.Mivel alu váz,annak élete nem örök,és javítani nem igazán lehet.Vagy együtt élsz a hanggal,vagy kuka a váz.

Elküldve: 2020.04.30. 23:47 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

1000%, hogy a stucni lesz a bűnös. Húzogasd végig alaposan a csavarokat.

Elküldve: 2020.04.30. 22:23 porlac 

  • porlac avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 5

@Procolus: köszi a választ fix

Elküldve: 2020.04.30. 22:03 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@porlac: szia állíthatós a kormány stucnid ? Nekem állíthatós és annak volt hasonló hangja.

Elküldve: 2020.04.30. 22:00 porlac 

  • porlac avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 5

@wheelworks: köszi a segítséget na ha villára egy kicsit nehezedek rá akkor nem kattog ha pedig teljes erőmből (nyugi nem annyira tehénkedtem rá hogy valami baja lett volna a villának) akkor kattog de nagyon kicsit és halkan.

Elküldve: 2020.04.30. 21:41 wheelworks 

  • wheelworks avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 7

Giant rapid fittnes bringáknál fordult elő hasonló jelenség, ott a villanyak recsegett/pattogott mert addig bírta a préselés. Állítsd hátsó kerékre a bringát és kérj meg valakit hogy nehezedjen rá a villára vagy első kerékre.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!