Novatec D042SB hátsó

Linkelt termék: Novatec D042SB hátsó
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2015.11.20. 18:31 Pjotr8008 

  • Pjotr8008 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 12
Témaindító kérdés:

Az Novatec D042SB hátsó agynál az "SA"-"SS" verziót képről meg lehet különböztetni?

Elküldve: 2015.11.28. 17:15 Pjotr8008 

  • Pjotr8008 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 12

@Krupcheck: Köszi! Nem vagyok grammhuszár, sem versenyző... lehet maradok az acél kazettatestesnél, csak a minimális árkülönbség miatt gondoltam a súlytakarékos megoldáson, de ezért fogsort nem fogok cserélni! Tudom, hogy a tömeg sokkal jobban számít messzebb a forgás középpontjától, de az a negyedik emelet...! :D Köszi a kommenteket, hasznosnak találtam! Üdv.

Elküldve: 2015.11.22. 14:11 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1007

@Pjotr8008: nincs vele tapasztalatom, de alubakost ajánlanak hozzá, hiszem, hogy nem véletlenül.

Ez nem egy kimondottan könnyű agy, még a könnyebb verziója sem. Szerintem ha a tömegre gyúrsz, találsz ennél jobbat. Viszont hamár nem sajnálsz áldozni a könnyítésre, akkor az alubakos lánckeréksorra is megéri rádobni azt a pár ezrest.

Vagy kicsi sort venni... nekem volt régebben 11-26-os legolcsóbb Sram 5.0 sorom, az kb. egy súlyban volt a mostani, használtan is többe kerülő alubakos XT-mmel. Igaz utóbbi 11-32-es kiosztású.

(persze mindezekhez hozzátartozik, hogy a kerékagy annyira kicsi kerületen forog - kis tehetetlenség -, hogy amit megspórolsz rajta, azt tényleg csak lépcsőzéskor fogod érezni)

Elküldve: 2015.11.21. 08:54 Pjotr8008 

  • Pjotr8008 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 12

@Krupcheck: Van ilyen... :D Igazából megerősítést szerettem volna az elméletemhez, amit megkaptam (köszönöm). Az alu kazettatestet milyen hamar veri szét a nem alubakos kazetta? Agyacsere miatt szemezgetek Novatec termékekkel, de nem tudom melyik lenne az optimális választás!? A tartósság-tömeg aránya csapdába ejtette elmém! :D Nem vagyok grammhuszár és versenyző sem, de pár ezer forintot megér akár 20dkg tömegvesztés (4.-dik emeletre cipelem a vasat)!

Elküldve: 2015.11.20. 23:05 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1007

Valóban, igazad van! Most megnéztem több képet is (mert volt ahol úgy tűnik ugyanazt találtam mindkét termékre, vagy vak vagyok), és nekem is feltűnt, hogy az acél ki van könnyítve, az alun meg telik a bordák.

No, akkor meg is válaszoltad a saját kérdésedet, látod milyen hasznos dolog a fórum? :D

/mondjuk ez itt pont egy értelmes, más fórumokon szoktam úgy járni, hogy felteszek egy kérdést, amire tudom, hogy kapásból lehetne válaszolni, aztán egy pár nap után berágok, utánajárok, és megválaszolom a saját kérdésemet/

Elküldve: 2015.11.20. 19:24 Pjotr8008 

  • Pjotr8008 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 12

@Krupcheck: Köszönöm! Azt megfigyeltem, hogy van olyan ahol a kazettatest bordái ki vannak könnyítve és van ahol nincsenek! Gondolom az alu nem bírná csak egy vékony "csíkon" megtartani a kazettát! Lehet benne ráció?

Elküldve: 2015.11.20. 18:47 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1007

Amennyiben a képen szereplő mágnes csüng a kazettatesten, akkor ss. Ha nem, akkor sa.

Ha nincs mágnes a képen, akkor nem. De nézd meg google képkeresővel, nekem nem tűnt fel semmi különbség a kazettatestek kiképzésében, az anyagot meg nem egyszerű képről azonosítani, még akkor sem, ha kicsit más a színe, vagy a fénylése.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!