Novatec D042SB hátsó agy hány sebességes koszorút fogad?

Linkelt termék: Novatec D042SB hátsó
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2013.03.15. 08:27 mulisha 

  • mulisha avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 5
Témaindító kérdés:

Sziasztok,a Novatec DO42SB Cr-Mo hátsó kerékagy-ra,max 9-es fogaskoszorú megy? és milyen hajtókar kell hozzá az is 9 sebességes? mondjuk a deore 2010-es 9-es jó hozzá? és milyen lánc kell stb,azért kérdezem mert abszolút nem vágom .kössz ,ja és rövidkaros váltó jó hozzá?

Elküldve: 2013.03.15. 09:44 Don Pepe 

  • Don Pepe avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

@mulisha: Nekem sokaig volt olyan, 9es biztosan ramegy, hasznaltam 11 34es sorral is.9es hajtashoz 9es lanc kell mindenkepp, hajtasbol 8 9 es jo hozza, a lanctanyerok ugyanolyan szelesek. Rovidkanalas valtot eredendoen az orszagutisok hasznalnak.A nagy attetelu mtb fogsorokhoz szebben valt a hosszukanalas. Ha durva sziklas terepen hasznalod, tehat Dh, enduro, am, freeride, akkor van ertelme a rovidebb kanalnak, mert nem csattog annyira a lanc, jobban fesziti. Ajnalhatom a mar klasszikussa valt Sora valtot, viszi a 8 9 es rendszereket, elvileg 28 asa legnagyob hatso fogszam, amit szeret, de 32 essel is elmegy, ha nagyon muszaj, 34 esre is felvalt, ha muszaj, de a kanal felso resze mar beleer a fogaskerekbe. Erdemesebb egy ozepkanalas xt vagy lx valtot venni.Vagy ha van gempa ra, Saint mindenkepp a legjobb, de 28 30 asnal hatul az sem szeret nagyobbat.

Ha elol tobb fogaskerek van, a rovidkanalas valto nem tud annyi lacot fesziteni, hogy ne lazuljon a lanc, ha 36rol mondjuk egy 22 esre levaltasz. Ezeket erdemes figyelembe venni

Elküldve: 2013.03.15. 09:37 terminator 

  • terminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 285

a fogsort nem tudom,de ha 9es rámegy akkor jó a hajtómű amit írtál és jöhet rá egy 9seb. Lánc. Általában a 8-9rámegy én novatecet 8al használom és 8-9esnek árulták. 10est nem tom mi a különbség de azt külön futtatják gondolom az más.

Elküldve: 2013.03.15. 09:25 Gotrek 

  • Gotrek avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 82

én rövidkanalas váltóval használom. enyémre csak 8as ment. a többibe nem tudok segiteni mert én elöl terelőt használok.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!